Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]

Podzimní hra

Premiéra: 14.12.2016 | 0:40x
Výprava: Vendula Mikulková, Beáta Kaňoková & kol. Režie: Tomáš Pavelka.
Poslední uvedení: červen 2017.
„Láska, přátelství, touha, ohýnek, buřty... a možná přijde i víla.“


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo DISK
Hodnocení inscenace
Redakce
55 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 60 %
Lukáš Holubec 50 %
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  60 %
7.12.2018 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
Markéty Bidlasové si vážím jako dramaturgyně, obzvláště pro její působení v rámci Centra východní dramatiky. Jako autorce jí však vůbec nerozumím, minul mě před lety její Her Master's Voice a minula mě nyní i Podzimní hra. Zahráno to bylo solidně, ale zůstává ona vtíravá otázka "Proč?".
Lukáš Holubec  50 %
27.4.2017 | 715 hodnocení
+ souhlasím
Tomášovi Pavelkovi se jeho výuka herectví zajisté povedla, neb všech pět hereček a herců předvedlo v této mini inscenaci více než solidní výkon a potvrdilo, že již mohou DAMU opustit a vrhnout se s dostatečnou energií do divadelních sálů, což u všech ostatně již nastalo. Bylo velmi příjemné necelou třičtvrtěhodinku sledovat část tak talentovaného ročníku katedry činoherního divadla, jen je obrovská škoda, že hra mi přišla jak nedotažené slohové cvičení napsané ze zkrácené hodině. Pohrát si s textem by znamenalo možná velký a intenzivní zážitek, takhle to byla "jen" pěkně zahraná milá podívaná.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.