Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]

Vévodkyně z Amalfi

Premiéra: 13.2.2009. Překlad: Alois Bejblík. Úprava a Dramaturgie: Vojtěch Bárta. Výprava: Jana Huskrechtová. Režie: Filip Nuckolls.


Drama, které patří k vrcholům tzv. jakubovského dramatu, sleduje v pestrých obrazech závažné socio- a psychopatologické jevy, jež gradují až v násilí, páchané na pokrevních příbuzných, a v šílenství, ústící v rozpad osobnosti...
14!

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Disk
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
35 %
3521000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 60 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Landa 60 %
(zadáno: 26.4.2013, počet hodnocení: 2886)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jenda.matousek 30 %
(zadáno: 25.1.2012, počet hodnocení: 332)
přínosný / zajímavý komentář
hra nepřijde nijak dobrá nebo hodna inscenování. zvláště konec, kdy se všichni popíchají kudličkou je úsměvný až trapný. herecky nic moc, škoda je, že Dana Marková, u níž je vidět, že bude vážně dobrá herečka, nedostává nějaké větší role :-/ představení je velmi krátké a vše probíhá jaksi zrychleně, divák se nedostane ani pořádně do problematiky a do děje a už je konec. vůbec jsem si nestihl k postavám vybudovat nějaký vztah nebo názor a ony už umírají. psychologie nulová. škoda toho dřeva, co se spotřebovalo na stavbu jeviště!
V.morava 40 %
(zadáno: 4.10.2011, počet hodnocení: 529)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.