Divadlo Husa na provázku [velký sál]

Ticho na Zemi

Premiéra: 31.5.2019
Dramaturgie: Martin Sládeček. Scéna: Marek Hollý. Kostýmy: Hana Knotková. Hudební spolupráce: David Rotter. Pohybová spolupráce: Ján Ševčík. Režie: Dodo Gombár.
Poslední uvedení: červen 2020.
Divadelní leporelo zlomových momentů, v nichž se nic neříká. Protože říct cokoli je už pozdě. Anebo ještě brzy. Momentů, v nichž hledáme řeč. Unikátní, koncentrovaný a nečekaně vzrušující zážitek z ticha. Z „jiné“ řeči společné 7, 5 miliardě obyvatel planety Země. Zaposlouchejte se do něj a nechte si vyprávět jeho příběhy, přijďte ho zažít: jako v nebi – Ticho na zemi! Ticho jako neklidný a emocemi nabitý prostor mezi slovy. A lidé, kteří se v něm spolu ocitají...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Husa na provázku
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
35 %
3551000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Majdin_kulturni_svet  20 %
30.1.2020 | 176 hodnocení
+ souhlasím
Ticho na zemi bylo tak zvláštní, že do teď nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Zpočátku jsem si ještě myslela, že všemu rozumím a chápu to, ale jak představení plynulo dál, čím dál tím víc jsem se v tom ztrácela... Podruhé už bych na to nešla. Ale jednu věc musím vyzdvihnout: Ticho. V inscenaci se téměř nemluvilo, a tak jsem si během sledování děje na jevišti uvědomila, jak náročné je celou dobu udržovat pozornost, když se člověk nemůže orientovat podle zvuků, ale musí se řídit především podle toho, co vidí. Udržet plnou pozornost skoro dvě hodiny byl opravdu těžký úkol.
Papirek32  10 %
23.9.2019 | 168 hodnocení
+ souhlasím
Tak tohle mě úplně minulo. Ještě nikdy jsem neodcházel z Provázku vyloženě zklamaný. Všechno je holt jednou poprvé :(
Šípal  50 %
2.10.2021 | 215 hodnocení
Paya888  60 %
14.12.2019 | 312 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.