Divadlo Kampa

Improvyžlace

Režie: kol.
Mladý soubor tvořený čtyřmi herci a jedním vrtkavým hudebníkem se pouští do totální improvizace. Všech pět protagonistů spojuje jen přítomnost. Tady a teď. Nic není připraveno ani domluveno, vše vzniká i zaniká přítomným okamžikem. Velké dobrodružství, které spolu s hráči prožívají i diváci. Občas se nechce věřit, že to opravdu nikdo nenapsal. Ale kdo se přijde podívat několikrát, zjistí, že opravdu ne.
Divadlo Kampa
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
20 %
2021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Luciferie  40 %
22.11.2016 | 121 hodnocení
+ souhlasím
Nejsem uplně zkušený divák improvizací, ale přišlo mi, že herci na sebe moc neslyší.
Například se stávalo, že někdo z herců pochopil situaci jinak než ostatní a pak z toho nedokázal vybruslit "bez újmy". Také to dost často vypadalo, že se každý snaží prosadit "svou verzi příběhu" na úkor logičnosti či plynulosti "děje". Možná slabší den?..
Edna E  0 %
26.1.2016 | 28 hodnocení
+ souhlasím
Velkým dobrodružstvím bylo vydržet až do konce. Impro mám ráda, i na divadle neočekávané situace kvituju kladně, ale toto bylo od začátku do konce neuchopitelné a nic nedávající. Nerozvíjeli situace, bylo to křečovité a spíše až silně ochotnicky působící.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.