Divadlo Minor
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5071000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Lucie Zakopalová  90 %
19.1.2024 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Kdo má rád Minor, nebude zklamán. Sněhurka is not dead je zase trochu jiná (nemůže být pořád všechno jako Bratři naděje nebo Zátopek), je hodně hudební, hraje si s kamerou a snímáním herců. Líbilo se i dětem! (8 a 10 let) Rozhodně je to i hlasitější představení, a pokud by někdo čekal klasickou pohádku o princezně, bude v šoku, ale nepředpokládám, že by se to stalo - stačí si přečíst anotaci. Doporučujeme a díky za další divadelní zažitek, Minore!
Terezaklimova  0 %
5.12.2023 | 2 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Představení je bez přestávky, asi v půlce jeden herec dal divákům možnost odejít ze sálu, někteří toho využili, bohužel jsme seděli uprostřed, být na kraji, tak se asi zvedneme. Byl to děs až do konce. 5% bych dala za prince kokosa. Jinak to na mě působilo jako představení skupiny totálních bláznů, kteří zkouší, co divák vydrží. Nelíbilo se to nikomu. Syn řekl, že už nikdy nepůjde do divadla.
Anna Malvina  80 %
2.12.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Sněhurka je skutečně netradiční, postavená na projekci a hudbě, plná vtipných hlášek a překvapení. Trpaslíci jsou rocková kapela, vypravěč za mixážním pultem občas rozjede solidní dance párty. Chvílemi jsem měla pocit, že je představení nejvíc dělané pro rodiče náctiletých, kteří byli sami náctiletí v 90. letech. Nic pro konzervativní publikum, Sněhurka má teplákovku a mobil. Projekce je live, snímaná dvěma kameramany, kteří se volně pohybují prostorem. Pro mě osvěžující neprvoplánově současné, ulítlé, ale dobré. Dcera (8 let) nebyla nadšená, ale rozhodně plně zaujatá. Ona ovšem ráda tančí a chodí na koncerty, takže jí to sedlo.
Daniela.k  0 %
1.12.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Záhadou mi je, že zde není žádné hodnocení......Tvůrcům bych ráda vzkázala, že chci peníze za vstupné zpět. Toto se opravdu nepovedlo. Jinak Minor skvělý, doporučuji třeba hru Demokracie, toto ale opravdu NE!
Nina  70 %
14.12.2023 | 42 hodnocení
Jindrah  60 %
2.12.2023 | 44 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.