Divadlo Semafor

Sukně smutnou jehlou spíchnutá

Premiéra: 14.9.2006 | B
Dramaturgie: Přemysl Rut. Scéna: Jaroslav Svoboda. Hudební spolupráce: Jiří Svoboda. Kostýmy a režie: Jiří Suchý.
Poslední uvedení: rok 2009.
Hudební komedie, ve které uprchlá trestankyně Zorka díky krejčímu Silvestrovi a módnímu salónu madam Lipinské posléze ku štěstí přijde.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Semafor
Hodnocení inscenace
Redakce
30 %
Uživatelé
50 %
5011000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 30 %

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  30 %
2943 hodnocení
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Guildenstern  50 %
373 hodnocení
+ souhlasím
hmm, Semafor je divadlo postavené v současné době na kultu osobnosti J. Suchého, kterému skvěle sekunduje J. Molavcová). problémem je, že autor, režisér a představitel hlavní role na to už "tak nějak nemá", jak herecky, autorsky, pohybově, (hudebník je ale pořád skvělý), celá hra nebyla nic moc, spousta zbytečných "vtipných" vulgarismů, asi aby to zaujalo současného diváka. pěkný inteligentní humor tam také určitě byl. ale bylo ho zoufale málo:-( velkým plusem představení byla hudba a pěkné písničky, které naštěstí tvořily jeho podstanou část. tam je silná stránka hereckého souboru, v činoherní oblasti je to horší. neherečka Anna Mlinariková, to byl vážně zoufalý výkon:-( v hledišti na místě to bylo takové dost uzívané představení. ale s odstupem se na to vzpomíná docela hezky.. nevím, no.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.