Horácké divadlo Jihlava

O Perníčkovi

Premiéra: 10.6.2018. Překlad: Martin Světlík. Dramaturgie: Barbora Jandová. Výprava: Jaroslav Milfajt. Hudební spolupráce: Karel Albrecht. Choreografie: Martin Pacek. Režie: Stanislav Slovák.


Pohádkový rodinný muzikál. Čerstvě upečený perníkový panáček Perníček se jednoho dne ocitne na staré kredenci, kde se setká s dalšími jejími obyvateli: elegantní Pepřenkou a „mořským vlkem“ kapitánem Slánkou. Seznámí se také s panem Kukačkou, který bydlí ve starých kukačkových hodinách a kterému to v poslední době moc nekuká. Možná ho bolí v krku, možná už patří do starého železa, a tak hrozí, že ho obyvatelé domu vyhodí do obávané Popelnice. Statečný Perníček se vydává na pomoc a utká se s obávanou a protivnou Čajbabou i postrachem kredence – samolibým gangsterem Fešákem Myšákem...
D6+
Horácké divadlo Jihlava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9011000
Termíny představení
8.11. (Ne) 15:00 ZRUŠENO; kvůli aktuálnímu opatřením v ČR
[zájezd]

21.12. (Po) 10:00 vstupenky Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Simonn 90 %
(zadáno: 29.3.2019, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Pro děti i pro dospělé. Scéna velkolepá, gratuluji. Inspirace filmem Traja chrobaci?? Děti postavičky milují a rozdaly by i vlastní sladkosti. Pan Stejskal je úžasná švýcarská kukačka včetně německého akcentu:-)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.