Jihočeské divadlo Č. Budějovice [Malé divadlo]

GAME

Premiéra: 14.4.2018
Dramaturgie: Natálie Preslová. Výprava: Karel Čapek. Hudba: Jan Čtvrtník. Režie: Janek Lesák.
Poslední uvedení: únor 2020.
Tohle není divadlo, tohle je hra. Žádné hlediště, žádné jeviště. Příběh, který můžete vidět jen očima jedné z postav. GAME je participační divadlo postavené na principech LARPu (Live Action Role Playing Game) – hraní za fiktivní postavu v reálném čase a prostoru. Je to jako hrát deskovou hru na hracím plánu velikosti tenisového kurtu. Figurku nepotřebujete – tou jste vy sami...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8031000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Majdin_kulturni_svet  90 %
30.1.2020 | 176 hodnocení
+ souhlasím
Super divadlo nedivadlo! Každý divák=hráč má svůj vlastní příběh a vidí to divadlo úplně z jiné strany. Je to neskutečný zážitek a celé je to fakt skvěle vymyšlené. Doporučuju všema dvaceti. Běžte, dokud se to ještě hraje!
Lenka Rzepková  60 %
1.4.2019 | 24 hodnocení
+ souhlasím
65%
Tohle není divadlo, tohle je hra. Žádné hlediště, žádné jeviště. Příběh, který můžete vidět jen očima jedné z postav. GAME je participační divadlo postavené na principech LARPu (Live Action Role Playing Game) ? hraní za fiktivní postavu v reálném čase a prostoru. Takhle to popsali přímo v Malém divadle, a takhle přesně to bylo. Zajímavý zážitek.
Pan Kolpert  90 %
2.3.2020 | 124 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.