JT Promotion

Dnes večer ovuluji

Premiéra: 28.9.2022 | 1:20x
Překlad: Jaromír Janeček. Dramaturgie: Petr Vydra. Výprava: Lenka Polášková. Režie: Pavel Šimák.
Příběh ženy, která chtěla dítě, plný chvílemi neuvěřitelně komických situací i záchvatů zoufalství a beznaděje mladé ženy. Svobodná nezávislá moderní žena a matka aspirantka na návštěvách gynekologů, v čekárnách specialistů, mezi svéráznými radami kamarádek, její euforie z prvních pokusů a zklamání z prvních neúspěchů. I přes četné chvíle posměchu, beznaděje a zklamání nachází sílu vytrvat, protože to dítě prostě chce...
JT Promotion
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8041000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
DivadelniFan  80 %
21.5.2024 | 357 hodnocení
+ souhlasím
Velmi dobré představení, při kterém se pobaví ženy i muži. Otevírá téma, které je pro mnohé tabu. Chvíli mě napadlo, že je Iva Pazderková trochu "Radim Uzel v sukni" (zde tedy v teplácích). Její výkon je velmi přirozený a zcela uvěřitelný. Představila se v několika rolích, ukázala mnoho hereckých poloh, dokázala pobavit, dojmout, nechyběla ani lehká interakce s diváky. Od začátku jí člověk fandí a na konci ukápne i slza. Ideální délka, jen na můj vkus až moc reprodukovaného mluveného slova. Lze každopádně doporučit!
Barka  70 %
8.12.2022 | 296 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
75% Je fajn, že se na jeviště dostávají i témata, která byla donedávna tabu. Dnes večer ovuluji je otevřená zpověď ženy, která nemůže otěhotnět, ukazuje co všechno taková žena musí (a je ochotna) podstoupit a jaké to má dopady i na její psychiku. Myslím si, že by nebylo od věci, aby na takové představení zašli i muži, protože ti si většinou vůbec neuvědomují, jak je tahle cesta těžká. Iva Pazderková je v roli přirozená a uvěřitelná a dávám jí palec nahoru za to, že se nebála vystoupit s takhle osobním tématem. Jediné, co mě trochu iritovalo, byly časté audio vsuvky, logiku mají, ale na můj vkus jich bylo moc.
Maty  100 %
10.5.2024 | 13 hodnocení
Marta007  70 %
26.1.2024 | 24 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.