JT Promotion

Dnes večer ovuluji

Premiéra: 28.9.2022 | 1:20x
Překlad: Jaromír Janeček. Dramaturgie: Petr Vydra. Výprava: Lenka Polášková. Režie: Pavel Šimák.
Příběh ženy, která chtěla dítě, plný chvílemi neuvěřitelně komických situací i záchvatů zoufalství a beznaděje mladé ženy. Svobodná nezávislá moderní žena a matka aspirantka na návštěvách gynekologů, v čekárnách specialistů, mezi svéráznými radami kamarádek, její euforie z prvních pokusů a zklamání z prvních neúspěchů. I přes četné chvíle posměchu, beznaděje a zklamání nachází sílu vytrvat, protože to dítě prostě chce...
JT Promotion
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7011000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
13.5.So19:00 vstupenky
Divadlo Metro
16.9.So19:00 vstupenky
Divadlo Metro
20.10.19:00 vstupenky
Divadlo Metro
16.11.Čt19:00 vstupenky
Divadlo Metro

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Barka  70 %
8.12.2022 | 293 hodnocení
+ souhlasím
75% Je fajn, že se na jeviště dostávají i témata, která byla donedávna tabu. Dnes večer ovuluji je otevřená zpověď ženy, která nemůže otěhotnět, ukazuje co všechno taková žena musí (a je ochotna) podstoupit a jaké to má dopady i na její psychiku. Myslím si, že by nebylo od věci, aby na takové představení zašli i muži, protože ti si většinou vůbec neuvědomují, jak je tahle cesta těžká. Iva Pazderková je v roli přirozená a uvěřitelná a dávám jí palec nahoru za to, že se nebála vystoupit s takhle osobním tématem. Jediné, co mě trochu iritovalo, byly časté audio vsuvky, logiku mají, ale na můj vkus jich bylo moc.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.