LokVar

Nejbližší představení:
12.6.Po09:00Kašpárek domek staví
12.6.Po10:30Kašpárek domek staví
13.6.Út09:00Tatínek není k zahození
13.6.Út10:30Tatínek není k zahození
23.6.19:00Čert tě vem!
vstupenky
12.6.Po09:00 
Kašpárek domek staví
12.6.Po10:30 
Kašpárek domek staví
13.6.Út09:00 
Tatínek není k zahození
13.6.Út10:30 
Tatínek není k zahození
23.6.19:00 vstupenky
Čert tě vem!
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo v Dlouhé
Adresa: Dlouhá 39, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky, tram 6-8-15-26, bus 207 Dlouhá tř.]
Připravuje se:
Čert tě vem! - Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček
Poznámky a upozornění:
  • S inscenacemi LokVaru se můžete setkávat na různých festivalech nebo na scénách po celé republice v rámci zájezdové činnosti souboru.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Tatínek 002 - Arnošt Goldflam, Ivana Lokajová, Peter Varga  (1:00x)
Premiéra: 27.5.2018. Výprava a loutky: Barbora Hubená. Hudba: Milan Potoček. Režie: Arnošt Goldflam.
Poslední uvedení: rok 2020.
Napínavé příběhy jedné rodiny, známé už z inscenace Tatínek není k zahození. A poněvadž je Tatínek stále hrdina a rodina drží pořád láskyplně pohromadě, můžete se těšit na další tři samostatné příběhy z knihy Tatínek 002. Tentokrát se rodina vydá na houby a potká se s tajemným balvanem, pak se všichni vypraví na prázdniny k moři, kde děti unese velryba a sní rodině všechny řízky a aby toho nebylo málo, když jednou zůstanou děti nemocné doma, vloudí se do bytu podivná čarodějná bába a chce jim pekelně škodit. Naštěstí to všechno nakonec dobře dopadne...
Ubohý kašpárek - kol.
Premiéra: 31.5.2015. Výprava a loutky: Tomáš Zmrzlý. Režie: kol.
Poslední uvedení: rok 2017 nebo 2018.
Drastická maňáskárna ze života. Jednou ráno se Kašpárek probudí a jako obvykle zjistí, že po něm zase někdo NĚCO chce. Kalupinka, paní domácí, dokonce policie a taky pes. A to NĚCO jsou peníze. Kašpárek má čas jen do večera...
Malá mořská víla - Michaela Homolová, Vít Peřina, Peter Varga  (0:50x)
Premiéra: 20.9.2014. Podle pohádky Hanse Christiana Andersena. Výprava a loutky: Barbora Jakůbková. Hudba: Milan Potoček. Režie: Michaela Homolová.
Poslední uvedení: rok 2020.
Pohádkový příběh o touze, lásce a obětavosti. Do opuštěné kavárny přichází mladá žena. Pro číšnika, který nemá žádné jiné hosty, je to vítané zpestření jinak nudného dne. Mladou ženu poněkud ruší jeho přehnaná péče, protože přišla s úmyslem číst si. Ale nakonec se situace vyvine tak, že čtou společně Andersenovu pohádku o Malé mořské víle. Během hry dochází ke sblížení číšnika a mladé ženy, které je tak trochu groteskní paralelou vztahu malé mořské víly a prince...
Africká pohádka - Markéta Mráziková Pellarová
Premiéra: 26.3.2014. Obnovená premiéra: 19.11.2016. Výprava: Jan Lepšík. Hudba: Igor Lecian. Texty písní: Klára Peřinová. Režie: Markéta Mráziková Pellarová.
Poslední uvedení: rok 2017.
Na severu Afriky je velké vedro a poušť, kde nic neroste a vypadá to, že se tam ani nic neděje. Ale to je jenom zdání. U staré studny se to mele - kunamanský kupec a mládenec Voharia se právě perou, o co? To se nesmí prozradit! A jak to tak bývá - kdo chce moc, nemá nic a to platí všude, i v Africe. Naštěstí je kolem toho veliká legrace, že se tomu zasmějí děti, dospělí i celá africká vesnice...
Pohádka o klukovi, který neuměl zlobit - Arnošt Goldflam  (0:50x)
Premiéra: 20.5.2006. Hudba: Milan Potoček. Výprava a loutky: Barbora Hubená. Režie: Arnošt Goldflam.
Poslední uvedení: rok 2012.
Všichni chtějí hodné děti a mívají zlobivé. A v této pohádce máme hodného Jeníčka a všichni zase chtějí, aby zlobil. A to je těžké. Ani Jeníkovi se do toho moc nechce. A když se do všeho ještě zapletou kouzla a čáry, kdo ví, jak to všechno dopadne...?

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 21.5.2023