LokVar

Zlatovlásky

Premiéra: 17.12.2011 | 1:00x
Výprava a loutky: Barbora Hubená. Hudba: Mechanix. Režie: Michaela Homolová.
„Erben versus Dobšinský.“ Dvě loutkové pohádky o Zlatovlásce pro celou rodinu. Neposlechnout příkaz krále se nevyplácí, ale můžete porozumět řeči zvířat. Někdy je lepší nevyzradit tajemství, protože tím můžete ublížit někomu, koho máte rádi...
D3+  
LokVar
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
80 %
8011000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 70 %
Kateřina Jírová 80 %
Jiří Landa 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  70 %
18.3.2013 | 1673 hodnocení
+ souhlasím
Kdyby jednou echo dětské duše ve mně pocítilo tíži samoty, zaplesalo by, kdyby ji mohlo zaplašit na téhle železniční zastávce!
Kateřina Jírová  80 %
10.3.2013 | 348 hodnocení
+ souhlasím
"Ze všech pokladen na celým světě si vybrala zrovna tuhle..." Příběh dvou Zlatovlásek v rámci "divadla na divadle", pokladny na železniční stanici Martina Velikého, pocestného Petera Vargy, a Erbenova Štědrého večera.
Jiří Landa  60 %
7.12.2012 | 3031 hodnocení
+ souhlasím
Příjemný humor mě oslovil a variace na téma pohádky o Zlatovlásce mě vysloveně bavila. Divadlo, které má mnohem větší smysl, než některé produkce pražských soukromých divadel nebo klasických zájezdovek.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
V.morava  80 %
17.10.2013 | 578 hodnocení
+ souhlasím
Chci být dítě a chodit na taková představení častěji. Chci mít také tu obrovskou fantazii, která by to pozvedla na více jak 80%....i přes to, to pro mne byl velmi silný zážitek. Nejdříve mne srdce zaplesalo, když se místo klasických loutek objevil lahvový král a zvířata z nádobí atd. a pak mi srdce ale zaplesalo opět, když se zjevilo nádherné loutkové divadélko, skutečně jako mávnutím proutku a hrálo se klasickými loutkami. Bavil mne ten kontrast. Navíc vhodně zvolený divadelní jazyk ke každé látce. Mráz mi šel po zádech při řezání končetin.

Zkrátka, neuvěřitelný zážitek.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.