MeetFactory

Parazit

Premiéra: 18.2.2012 | 1:30x
Překlad: A. V. Bejček. Úprava: Jiří Honzírek, Jan Tošovský. Dramaturgie: Jan Tošovský. Výprava: Radka Vyplašilová. Hudba: Ivan Acher. Texty písní: Jan Tošovský, Jiří Honzírek. Režie: Jiří Honzírek.
Poslední uvedení: rok 2012.
Neslavná hra slavného autora. Politická komedie o jednom ministrovi a třech úřednících.


inscenace již byla stažena z repertoáru

MeetFactory
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 60 %
Jiří Landa 60 %
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  60 %
12.3.2012 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
K inscenování hry, jež je opravdu nadmíru pokryta prachem věků a ke svému tématu se vyjadřuje až směšně krotce v porovnání s tím, co se na nás denně valí z médií, je zřejmě nutno přistupovat s notnou dávkou drzosti... Ač jsem se místy docela bavil, celek pro mě vyznívá poněkud rozpačitě, otázka, zda je tuto mrtvolku skutečně možné vzřísit, pro mě zůstává spíše nerozhodnuta.
Jiří Landa  60 %
9.3.2012 | 3002 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavý pokus, jak se podívat na poněkud zastaralý text, který je pravda sice aktuální, ale dnes již celkem dost „klišovitý“. Možná zrovna tudy vede cesta, jak oprášit problematické hry, jež ovšem přece jen čas od času stojí za připomenutí. Smysluplně avantgardní jízda s dobrými hereckými výkony.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.