Městské divadlo Mladá Boleslav [malá scéna]

Adéla Novotná

Příliš malý kruh

Premiéra: 15.9.2017. Dramaturgie: Adéla Novotná, Lenka Smrčková. Režie: Petr Mikeska.
Poslední uvedení: březen 2018.


Netradiční divadlo jednoho herce, kde neexistuje hranice mezi jevištěm a diváky. Kluk, který spolu s vámi sleduje dění kolem, pokládá otázky a vlastně ani nečeká odpovědi. Všichni pouze lidmi hrající hru s názvem Život...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městské divadlo Mladá Boleslav
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
86 %
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Pavel.Tomas 80 %
(zadáno: 13.4.2018, počet hodnocení: 113)
RiPet 70 %
(zadáno: 18.3.2018, počet hodnocení: 6)
KSnow 70 %
(zadáno: 20.12.2017, počet hodnocení: 83)
Michkyse 80 %
(zadáno: 18.11.2017, počet hodnocení: 86)
Cecilka 100 %
(zadáno: 12.11.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Toto představení je naprosto úžasné, pojednává o tématu, kterému se hodně lidí vyhýbá, a tak třeba i vám (stejně jako mně) dokáže pomoct, dívat se na danou věc z jiných úhlů pohledu. Z představení jsem si odnesla krásné pocity a pokaždé, když v rádiu slyším píseň, která zazní na konci představení, vybaví se mi tatáž zvláštní atmosféra, která je po celou dobu představení. Doufám, že se mi poštěstí toto krásné dílo vidět ještě minimálně 2x.
Alžběta Blechová 100 %
(zadáno: 1.11.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Když jsem se dozvěděla, že moje kamarádka napsala hru, která se bude hrát v divadle, byla jsem překvapená. Samozřejmě, že jsem ihned hru chtěla vidět. Když mě Áďa pozvala byla jsem ohromně natěšená, ale zároveň jsem nevěděla, co od toho očekávat. Věděla jsem jen název a pojem Život. A teď můžu jen říct smekám! Tak krásné a osobité představeni jsem dlouho neviděla! Každý to může chápat jinak. Ja to brala tak, že mi to připomnělo něco, co jsem tenhle rok ztratila. Je úžasné co se může utvořit v hlavě 16 leté dívky. Vynikající výkon Libora Stacha a nádherná hra od Adély Novotné. Chci jít znovu!
Cat-ee 100 %
(zadáno: 31.10.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Na tuto inscenaci jsem šla s opravdu velkými očekáváními, a i tak jsem byls opravdu neuvěřitelně překvapena. Dokonale napsáno, hluboké, dojemné a člověk má důvod zároveň k smíchu i k pláči. A to nemluvím o naprosto skvělém hereckém výkonu Libora Stacha. Rozhodně tuto inscenaci doporučuji ke zhlédnutí. Garantuji vám, že budete přinejmenším překvapeni...
BloggarSumec 90 %
(zadáno: 17.9.2017, počet hodnocení: 32)
přínosný / zajímavý komentář
No nevím co napsat, je to síla. Pokud takovýto text napíše 16ti letá dívka, tak smekám. Nevěděl jsem co čekat a dostalo mě to. Rozhodně nečekejte žádnou selanku, bude se útočit na vaše city, monodrama plné emocí. Výborný Libor Stach, na jehož bedrech vše leží. Zvládá všechny polohy a prostě Vás dostane. Intimní prostředí malé scény naprosto ideální pro tento niterní text. Běžte se podívat. Režie Petr Mikeska.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.