Moravské divadlo Olomouc

<< Rej | Rose Marie >>

Rodinná slavnost

Premiéra: 2.6.2017. Překlad: František Fröhlich. Dramaturgie: Michaela Doleželová. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Aneta Grňáková. Režie: Mikoláš Tyc.
Poslední uvedení: březen 2019.


Divadelní adaptace filmu. Severské drama o tom, že roztomilá oslava kulatých narozenin v kruhu rodiny nemusí skončit jen kocovinou a že se idylický život dobře postavené dánské rodiny může během jednoho narozeninového proslovu změnit v noční můru, z níž se nelze probudit...
14!

inscenace již byla stažena z repertoáru

Moravské divadlo Olomouc
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
85 %
8521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Tsal 90 %
(zadáno: 17.4.2018, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Pár lidí odešlo během přestávky a potlesk na konci byl trochu rozpačitý. Nedivím se. Sama jsem odcházela ztuhlá stresem, bolely mě zuby, jak jsem je během hry vzteky zatínala, a bylo mi trochu nevolno. Na konci jsem nechtěla tleskat. Chtěla jsem zmizet a v soukromí se nějak poprat s tím, co jsem viděla. Doma jsem se rozbrečela. Neskutečně silné a skvěle zahrané. Obzvláště pan Bahník si zaslouží poklonu. Bože, jak já ho ty dvě hodiny nenáviděla!
Martasekm 80 %
(zadáno: 2.9.2018, počet hodnocení: 8)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.