Národní divadlo Brno [Mahenovo divadlo]

Popelka

Premiéra: 25.9.2011
Výprava: Pavol Juráš, Alois Mikulka, Daniel Dvořák, Martin Dohnal, Markéta Habalová. Choreografie: Markéta Habalová. Režie: Pavol Juráš.
Poslední uvedení: červen 2013.
Jedna z nejkrásnějších světových pohádek o dívce, která byla stejně hodná jako krásná a díky laskavosti a dobrotě se mohla za pomoci kouzel stát královnou.
D6+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Národní divadlo Brno
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
10 %
1021000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Janis  20 %
22.10.2012 | 278 hodnocení
+ souhlasím
Nevím, jestli tahle hra měla být parodií na Národní divadlo, výsměchem Grimmům, kteří jsou v záhlaví uvedeni jako autoři nebo urážkou dětských diváků, o kterých si tvůrci tohoto dílka zjevně myslí, že jim lze předhodit cokoli. Ale něco tak špatného už jsme dlouho neviděli (nejsme častí návštěvníci Mahenovy činohry, možná je to tady normou). Zdejší Popelka je nuda a umělecká trapnost, jejíž tvůrci použili některé momenty nebo výpravné prvky např. z Vánoční mše či Tří oříšků, aby sestavili slátaninu, při které se divák nemůže dočkat konce a stydí se za hospodskou úroveň divadla zvaného národní.
Idol  0 %
16.5.2012 | 36 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.