Palác Akropolis [Akropolis stagiona]

Úvod do práce s počítačem – Rekvalifikační kurz ÚMČ Praha 9

Premiéra: 8.10.2017
Původně uvedeno v Karlínských kasárnách v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu 2017 pod názvem „Úvod do práce s počítačem“.
Dramaturgie: Marta Ljubková. Výprava: Adriana Černá. Hudba: Martin Ožvold. Režie: Johana Švarcová.
Poslední uvedení: rok 2018.
Monodramatická přednáška školitele Jaromíra Stromšíka (postavy inspirované zesnulou neblahou legendou českého internetu). Člověk, pro kterého je počítačový svět vlastně mnohem skutečnější nežli realita, která ho obklopuje...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Palác Akropolis
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7331000

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Studený Čumáček  70 %
29.5.2020 | 338 hodnocení
+ souhlasím
75%
záznam
Většina divadelních postav je prostě neživá. Neživá ve smyslu...nikdy nežila. Ing. Jaromír Stromšík/Petr Vaněk byl ale skutečný. V hlubinách internetu dodnes najdeme jeho stopy, jen se jmenoval Michal Kolesa. A Petr Vaněk skvěle vystihuje sociální fóbií postiženého člověka, který je donucen učit jiné lidi na počítači. Své promluvy o ovládání PC prokládá vlastními úvahami o ženách, koupání, fóbiích...až se zcela ztratí lidskému světu.
Vladimír Rogalewicz  80 %
8.10.2017 | 708 hodnocení
+ souhlasím
To není divadlo!! To je skutečný rekvalifikační kurz, tak skutečný, že ani opravdový rekvalifikační kurz nemůže být skutečnější. Skvělý Petr Vaněk. A vnímavý divák ocení obrovskou spoustu drobných vtípků - nejen v textu, ale zejména v předkládaném materiálu -, které zůstávají skromně v pozadí a necpou se mermomocí do prvního plánu.
Dzaamek  70 %
27.3.2018 | 71 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.