VIP Art Company

Bestiář

Premiéra: 3.4.2024
Výprava: Petr Kolínský. Hudba: Petr Malásek. Texty písní: Václav Kopta. Choreografie: Tomáš Kuťák. Režie: Roman Štolpa.
Adaptace knižního bestselleru Barbary Nesvadbové. Příběh Karly - ženy silné, nezávislé, ale v srdci zraněné. Když ji bezdůvodně opustí Alex, její „pan Dokonalý“, Karla se rozhodne proměnit v bestii a oplatit mužům jejich křivdy. Společně se svou nejlepší kamarádkou Sabinou a lahví vodky v ruce, plánuje Karla svou pomstu a sestavuje svůj soukromý bestiář mužů. Ale může se skutečně stát bestií, když láska hraje podle svých pravidel? A jaký šokující konec čeká na Karlu a její potenciální oběti – Honzu, Ivana, Petra a Kamila...?
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
5 %
571000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Respondent  10 %
11.6.2024 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Když se po premiéře ruší další termíny pro nezájem a přitom se tady objevují mega chvály postupně odmáznuté, tak je něco špatně. Hodnotím z generálky i premiéry jako nudné, rozvleklé, s uspávající muzikou a neladícími zpěvy hlavně v duetech. Jediné dvě celkem solidní písně přebily pokusy o zpěv A. Vrzalové (Korolová večer OK). Děj o ničem, kostýmy solidní až na pana božského. Jeho outfit (i po pěti letech stejný!) fakt překvapil. Některé herecké výkony připomínaly spíš amatéry (např. D. Port). Premiérové obsazení mělo aspoň víc šťávy než na generálce, celkově se tohle fakt nepovedlo. Chtít za to skoro tisícovku? To nevymyslíš.
CouldWeStartAgainPlease  0 %
31.5.2024 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Nulu jsem dala jen jednou v životě a toto je druhá. Hrůza hrůz, největší slátanina o ničem. Neúměrná délka, o přestávce zůstane polovina sálu. Jak by taky ne, toto se nedá vydržet. Špatné herecké výkony, o zpěvu ani nemluvě. Tři hodiny nezáživné nudy. Ušetřete peníze za vstupenku a nevěřte 100% hodnocením, společnost si je nechává psát sama od nových uživatelů. Ještě, že se průběžně mažou...

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.