Západočeské divadlo v Chebu [Studio D]
Kateřina Pokorná
Duše na houpačce
Premiéra: 26.9.2025
Tři příběhy tří obyčejných holek, které svůj problém překonaly, v podání jediné herečky. Jako si můžete kdykoli třeba zlomit nohu na náledí, tak úplně stejně se vám může zničehonic polámat i duše. A to je pak horší než zlomená noha. Protože duši nemůžete dát jen tak na šest neděl do sádry. Může se to stát každému. Jak to poznat? Jak z toho ven...?
Termíny představení
Volby
Hodnocení (2)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Vítězslav Adamec 100 %
2.4.2026 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Velmi silná sonda do osudů tří žen zahraná s velkým osobním nasazením a vkladem hlavní představitelky Vladimíry Vítové, která může mnoha lidem otevřít oči. Pojednáno však i s nadhledem a vtipem vzhledem k náročnému tématu, a celkově to ve mě bude doznívat ještě dlouho, rád to uvidím znovu a vřele doporučuji. Ocenit lze i velmi funkční a zároveň velmi jednoduchou scénografii. Doufám, že hru převezmou i další soubory, ať už profesionální či amatérské.
Insvide 100 %
29.3.2026 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Duše na houpačce je jedno z nejlepších představení, jaké jsem měla možnost vidět. S lehkostí, humorem a zároveň nečekanou hloubkou vás vezme na cestu různými stavy duše. V příbězích poznáte sebe, svoje okolí a odnesete si z něj přesně tu inspiraci, kterou potřebujete.
Velký dík úžasnému triu - Kateřina Pokorná, Vladimíra Vítová a Martina Pokorná. Díky, že tohle představení vzniklo právě v Chebu. A doufám, že si najde cestu k mnoha dalším lidem.
Velký dík úžasnému triu - Kateřina Pokorná, Vladimíra Vítová a Martina Pokorná. Díky, že tohle představení vzniklo právě v Chebu. A doufám, že si najde cestu k mnoha dalším lidem.
Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.



PRAHA
aktuální festivaly

