Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 28. září 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPotwory19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Budyně u Bavorova]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSvatba pozdního léta (Variace na písmeno G)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   v divadle Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva   HOST EK / PREMIÉRA21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecWorkshop Thomas Pedroli: „Umění intuitivního hraní“10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
Gedeonův uzel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 220:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U stolu
Thyestes   pražská premiéra; ...příští vlna/next wave...; ...příští vlna/next wave... Festival divadelní, hudební, taneční, literární, výtvarné a jiné alternativy / prodej vstupenek u organizátora18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPocty SOMA   ...příští vlna/next wave...; ...příští vlna/next wave... Festival divadelní, hudební, taneční, literární, výtvarné a jiné alternativy / vstup zdarma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloFunny Girl   zrušeno z provozních důvodů14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSex pro pokročilé14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Potwory
Buchty a loutky [Budyně u Bavorova] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Svatba pozdního léta (Variace na písmeno G)
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   v divadle Jatka78
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 21:00
Antieva   HOST EK / PREMIÉRA
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo Ponec 10:00
Workshop Thomas Pedroli: „Umění intuitivního hraní“
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honey
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
 19:30
Gedeonův uzel
MeetFactory  20:00
Strážci občanského dobra 2
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U stolu
 18:00
Thyestes   pražská premiéra; ...příští vlna/next wave...; ...příští vlna/next wave... Festival divadelní, hudební, taneční, literární, výtvarné a jiné alternativy / prodej vstupenek u organizátora
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  náš tip!
Městská divadla pražská 20:00
Pocty SOMA   ...příští vlna/next wave...; ...příští vlna/next wave... Festival divadelní, hudební, taneční, literární, výtvarné a jiné alternativy / vstup zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio DVA divadlo  14:00
Funny Girl   zrušeno z provozních důvodů
Studio DVA divadlo  14:00
Sex pro pokročilé
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač   zrušeno!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo