Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 19. září 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJá, mé druhé já a já a19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Kolín - ČCE Kolín]Anča a Pepík18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubFajnmen (QED)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Plzni]Vražda krále Gonzaga  náš tip!   festival Divadlo19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaNekrytě   Tereza Krejčová, Václav Chalupský20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVražda sexem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiVečer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiluju tě, ale...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod]4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Richard III.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Červenec   veřejná zkouška20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
Funus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMTF Zlatá Praha - Zahajovací koncert: Štefan Margita a jeho hosté20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Zabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Mínus dva   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk   odpolední představení15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Já, mé druhé já a já a
Buchty a loutky [Kolín - ČCE Kolín] 18:00
Anča a Pepík
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)
Dejvické divadlo [hrajeme v Plzni] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   festival Divadlo
Divadlo AHA! [Malá scéna] 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Archa 20:00
Nekrytě   Tereza Krejčová, Václav Chalupský
Divadlo Bez Hranic  19:30
Vražda sexem
Divadlo Gong [Malá scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase
Divadlo Palace  19:00
Miluju tě, ale...
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod] 19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Richard III.
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Červenec   veřejná zkouška
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
 19:30
Funus
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Národní divadlo 16:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 18:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 20:00
MTF Zlatá Praha - Zahajovací koncert: Štefan Margita a jeho hosté
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Zabiják Joe
Pidivadlo  19:00
Zabiják Joe
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Mínus dva   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Švandovo divadlo [studio] 15:00
Slušný člověk   odpolední představení
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Jméno
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo