Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 26. září 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Mělník]Nevim19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín Obludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Osiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]Enola20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vražda krále Gonzaga  náš tip!   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kvartet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Cloud19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Poslední ze žhavých milenců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kámen OK plus F19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vlny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorVšehokniha   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Líbánky aneb Láska ať jde k čertu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Edith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Korekce20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Vyhazovači19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Dělnický dům v Odrách, Odry]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lidská tragikomedie  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Dům uměleckého poltergeista20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Dům uměleckého poltergeista20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Měsíční sonáta č. 1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [420PEOPLE]The Watcher19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest   New York USA; Zájezd20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Mělník] 19:00
Nevim
A studio Rubín  19:30
Obludov
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 20:00
Enola
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   zadáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kvartet
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Cloud
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Kámen  19:30
OK plus F
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Vlny
Divadlo Minor [Barloutka] 09:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 10:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 11:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor 18:00
Všehokniha   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen
Divadlo Palace  19:00
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Korekce
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Vyhazovači
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo Ungelt [Dělnický dům v Odrách, Odry] 19:00
Skořápka
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [DUP39] 20:00
Dům uměleckého poltergeista
DUP39 [Divadlo X10] 20:00
Dům uměleckého poltergeista
Experimentální prostor NoD  19:30
Měsíční sonáta č. 11
La Fabrika [420PEOPLE] 19:30
The Watcher
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská 21:15
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 20:00
Protest / Rest   New York USA; Zájezd

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo