Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 18. září 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Tamura20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Gulliverovy cesty19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongDady box   divadlo Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDobří chlapci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Pulsar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod]4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Richard III.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRacek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaMoje velká ryba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 68   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Vít Neznal & kol.]Nesnesitelná tekutost bytí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Prachatice]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
Ředitelská lóže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Zabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonFaust a Markétka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   odpolední představení; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAHovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Tamura
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Gulliverovy cesty
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Gong 19:00
Dady box   divadlo Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeur
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislosti
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Thema
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Pulsar
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod] 19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Richard III.
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kyslík
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Moje velká ryba
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 68   talkshow; Café v lese
Jatka78 [Vít Neznal & kol.] 19:30
Nesnesitelná tekutost bytí
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Prachatice] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
 19:00
Ředitelská lóže
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Zabiják Joe
Studio Ypsilon  19:30
Faust a Markétka
Švandovo divadlo [studio] 15:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   odpolední představení; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Den závislosti
Vršovické divadlo MANA 19:30
Hovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo