Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 18. září 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Tamura20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Racek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Gulliverovy cesty19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongDady box   divadlo Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Báječná neděle v parku Crève Coeur19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Dobří chlapci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Manželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Nora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Pulsar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Řádí jako tajfun19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod]4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Richard III.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 68   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [ostatní produkce]Nesnesitelná tekutost bytí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Prachatice]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura]Ředitelská lóže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Zabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Faust a Markétka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   odpolední představení; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAHovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Tamura
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Gulliverovy cesty
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Gong 19:00
Dady box   divadlo Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeur
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislosti
Divadlo Minor [Barloutka] 09:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 10:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 11:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Thema
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Pulsar
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Řádí jako tajfun
Divadlo Ungelt [Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod] 19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Richard III.
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kyslík
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 68   talkshow; Café v lese
Jatka78 [ostatní produkce] 19:30
Nesnesitelná tekutost bytí
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Prachatice] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Ředitelská lóže
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Zabiják Joe
Studio Ypsilon  19:30
Faust a Markétka
Švandovo divadlo [studio] 15:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   odpolední představení; vyprodáno
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Den závislosti
Vršovické divadlo MANA 19:30
Hovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo