Programy divadel

ČERVEN 2019

5/2019 <<     >> 7/2019 | 8/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019 | 12/2019 | 1/2020 | 2/2020 | 3/2020 | 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020 | 8/2020 | 9/2020 | 10/2020

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ČERVEN 2019.

Regiony

Divadlo Drak

ČERVEN 2019

5/2019 <<     >> 7/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019 | 12/2019 | 1/2020 | 2/2020

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

2.6.Ne14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNedělní ateliér: Dešťová hůlLabyrint
2.6.Ne17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePoslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
3.6.Po09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePoslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
3.6.Po09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA na noze pevninaStudio
3.6.Po11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePoslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
7.6.09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA na noze pevninaStudio
8.6.So18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustDivadlo Drak - Šapitó
9.6.Ne14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNedělní ateliér: Ponožkoví mapetiLabyrint
11.6.Út09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustŠapitó před D. Drak, Divadlo Drak
13.6.Čt09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustŠapitó před D. Drak, Divadlo Drak
15.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustDivadlo Drak - Šapitó
16.6.Ne14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNedělní ateliér: LinorytíLabyrint
16.6.Ne19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustDivadlo Drak - Šapitó
18.6.Út20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBílý tesákBialystok, Polsko
19.6.St17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO zlaté rybceNaivní divadlo, Liberec
21.6.00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHeadspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
21.6.09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustŠapitó před D. Drak | Divadlo evropských regionů
21.6.18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustŠapitó před D. Drak | Divadlo evropských regionů
21.6.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele!O! lecture/performance - TantehorseStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHeadspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVýtvarné dílny pro dětiplenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVýlet / The TripPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA na noze pevninaStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalíři - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBěžkařská odysea - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleWorkshop žonglování s Bratry v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA na noze pevninaStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMimoňHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.So16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePress ParadoxDivadlo Disk | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJacek staví důmDivadlo Bufet | Autobuf | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHeadspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVýtvarné dílny pro dětiplenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVýlet / The TripPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO zlaté rybceHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalíři - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleWorkshop žonglování s Bratry v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHlína, hra a rošťárny - Thalias Kompagnons, DEStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak si hrají tatínkovéHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBěžkařská odysea - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHlína, hra a rošťárny - Thalias Kompagnons, DEStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePlatnomer - Lutkovno gledališče Maribor, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJacek staví důmDivadlo Bufet | Autobuf | Divadlo evropských regionů
24.6.Po00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHeadspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
24.6.Po09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleALFA farmaDivadlo Alfa | Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
24.6.Po10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři a sestry - NIE, NorskoStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
24.6.Po10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNapříč divadelní EvropouPlenér | Divadlo evropských regionů
24.6.Po13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři malá prasátkaBuchty a loutky | Šapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
24.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři a sestry - NIE, NorskoStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
24.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVěci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
25.6.Út09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMyška v cirkuse - Teatteri Mukamas, Tampere, FINStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
25.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePohádka o LiazceNaivní divadlo Liberec | Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNejmenší ze Sámů - KALD DAMUStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
25.6.Út17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSkřítekBuchty a loutky | Strečový stan | Divadlo evropských regionů
25.6.Út17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNejmenší ze Sámů - KALD DAMUStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAero - Odivo, Banská Bystrica, SKStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna Franková - Nové divadlo, Nitra, SKHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.St11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAero - Odivo, Banská Bystrica, SKStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna Franková - Nové divadlo, Nitra, SKHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.St21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePLIDivadlo Ponec | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJá, ty a toStudio Damúza | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJá, ty a toStudio Damúza | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVu - Cie Sacekripa, FRStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSimona Babčáková a její improvizační skupina NO A!Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNěkde jinde - Ljubljana Puppet Theatre, Lublaň, SLOHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBox Beat - KALD DAMUPlenér | Divadlo evropských regionů
28.6.18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVu - Cie Sacekripa, FRStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
28.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSession Bulgakov - Ljubljana Puppet Theatre, Lublaň, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
28.6.22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBýti Don Quijotem - Teatro Matita, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
2.6.Ne14:00 
Nedělní ateliér: Dešťová hůlLabyrint
2.6.Ne17:00 
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
3.6.Po09:00 
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
3.6.Po09:00 
A na noze pevninaStudio
3.6.Po11:00 
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!Husa na provázku, Brno
7.6.09:00 
A na noze pevninaStudio
8.6.So18:00 
FaustDivadlo Drak - Šapitó
9.6.Ne14:00 
Nedělní ateliér: Ponožkoví mapetiLabyrint
11.6.Út09:00 
FaustŠapitó před D. Drak, Divadlo Drak
13.6.Čt09:00 
FaustŠapitó před D. Drak, Divadlo Drak
15.6.So19:00 
FaustDivadlo Drak - Šapitó
16.6.Ne14:00 
Nedělní ateliér: LinorytíLabyrint
16.6.Ne19:00 
FaustDivadlo Drak - Šapitó
18.6.Út20:00 
Bílý tesákBialystok, Polsko
19.6.St17:00 
O zlaté rybceNaivní divadlo, Liberec
21.6.00:00 
Headspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
21.6.09:00 
FaustŠapitó před D. Drak | Divadlo evropských regionů
21.6.18:00 
FaustŠapitó před D. Drak | Divadlo evropských regionů
21.6.19:30 
!O! lecture/performance - TantehorseStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00 
Headspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00 
Výtvarné dílny pro dětiplenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So00:00 
Výlet / The TripPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So10:00 
A na noze pevninaStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So11:00 
Malíři - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So13:00 
Běžkařská odysea - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So13:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So14:00 
Workshop žonglování s Bratry v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
22.6.So15:00 
A na noze pevninaStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So16:00 
MimoňHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.So16:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So19:00 
Press ParadoxDivadlo Disk | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
22.6.So19:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
22.6.So23:00 
Jacek staví důmDivadlo Bufet | Autobuf | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00 
Headspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00 
Výtvarné dílny pro dětiplenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne00:00 
Výlet / The TripPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne10:00 
O zlaté rybceHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne10:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne11:00 
Malíři - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne13:00 
Workshop žonglování s Bratry v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne14:00 
Hlína, hra a rošťárny - Thalias Kompagnons, DEStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne15:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne16:00 
Jak si hrají tatínkovéHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne17:00 
Běžkařská odysea - Bratři v trickuPlenér | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne18:00 
Hlína, hra a rošťárny - Thalias Kompagnons, DEStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne20:30 
Platnomer - Lutkovno gledališče Maribor, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne21:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne22:00 
Jacek staví důmDivadlo Bufet | Autobuf | Divadlo evropských regionů
24.6.Po00:00 
Headspace - Electric Circus, Amsterdam, NLPlenér | Divadlo evropských regionů
24.6.Po09:00 
ALFA farmaDivadlo Alfa | Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
24.6.Po10:00 
Bratři a sestry - NIE, NorskoStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
24.6.Po10:00 
Napříč divadelní EvropouPlenér | Divadlo evropských regionů
24.6.Po13:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po16:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po17:00 
Tři malá prasátkaBuchty a loutky | Šapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
24.6.Po19:00 
Bratři a sestry - NIE, NorskoStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
24.6.Po19:00 
Věci snadno zapomenuté - Xavier Bobés, ESPPůda | Divadlo evropských regionů
25.6.Út09:00 
Myška v cirkuse - Teatteri Mukamas, Tampere, FINStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
25.6.Út10:00 
Pohádka o LiazceNaivní divadlo Liberec | Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út16:00 
Nejmenší ze Sámů - KALD DAMUStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
25.6.Út17:00 
SkřítekBuchty a loutky | Strečový stan | Divadlo evropských regionů
25.6.Út17:30 
Nejmenší ze Sámů - KALD DAMUStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St09:00 
Aero - Odivo, Banská Bystrica, SKStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St10:00 
Anna Franková - Nové divadlo, Nitra, SKHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.St11:00 
Aero - Odivo, Banská Bystrica, SKStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
26.6.St19:00 
Anna Franková - Nové divadlo, Nitra, SKHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.St21:00 
PLIDivadlo Ponec | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt09:00 
Já, ty a toStudio Damúza | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt11:00 
Já, ty a toStudio Damúza | Studio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt17:30 
Vu - Cie Sacekripa, FRStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt18:30 
Simona Babčáková a její improvizační skupina NO A!Hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.16:00 
Někde jinde - Ljubljana Puppet Theatre, Lublaň, SLOHlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.17:00 
Box Beat - KALD DAMUPlenér | Divadlo evropských regionů
28.6.18:00 
Vu - Cie Sacekripa, FRStudio Labyrint | Divadlo evropských regionů
28.6.19:00 
Session Bulgakov - Ljubljana Puppet Theatre, Lublaň, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
28.6.22:00 
Býti Don Quijotem - Teatro Matita, SLOŠapitó před D.Drak | Divadlo evropských regionů
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.