Profil uživatele

Broody

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.11.2022)
Silně překvapující, originální a neotřelé, dosti fekální, humorné, s nečekaným a silným vyvrcholením (mít připravený mobil!).
Neberte s sebou svou tchýni ani nikoho trochu konzervativnějšího, toto je jen pro opravdu open-minded a otrlé diváky!!
Manžel byl naprosto nadšený (měsíc před tím jsme byli na příšerně nudné 'komedii', i když hvězdně obsazené, v jiném brněnském divadle) kde člověk počítal bolestně dlouhé do konce a litoval peněz za lístek. To ale není případ této hry. Sice je tu také několik 'klidnějších pasáží', ale jinak je ta hodina a půl opravdu zábavně strávená.. Za mě doporučuji.
(zadáno: 28.9.2022)
Rozvleklé dlouhé trápení, hra je ubohá. Neodbytný chlap co uhání ženskou po skoro celý svůj život ona se stále brání. Vyhodí ho dveřmi, přijde oknem.. Neustále dokola to samé. Sice dost vtipných hlášek, pravidelně je ale střídají zdhlouhavé fylozofické pasáže. Vtipy o sexu starých lidí, pro někoho může být trapné. Herecké výkony sice dobré (dělali co mohli), ale dívat se 140min pouze na 2 herce, kostými stejné, děj fádní > uplná muka.. Neměnná jednoduchá scéna po celou dobu.
Délka 140 minut, tzn. 2h20min! Viděno v div. Bolka Pol. v Brně 25/9/2022.
Byli jsme 4 lidi x 590Kč za lístek > příliš mnoho peněz za tohle zklamání... Nedoporučuji.
(zadáno: 20.8.2022)
Hra se nám velmi líbila a velmi jsme se bavili! Myslím si že to nebyly ztracené ani peníze, ani čas (jako se mi už stalo u jiných představení..). Nešli jsme na hru s očekáváním žádného vrcholného díla, ale otevřeni pro pobavení a uvolnění. A to hra splnila. Doporučuji!
(zadáno: 18.4.2022)
Skvělé a opravdu vymakané fóry! Bravo těm, co jednotlivé gegy vymýšleli, opravdu jsme se nasmáli a já teď doporučuji představení všem mým známým!!
Herecké výkony byly taktéž skvělé. Někdo tu píše že druhá část byla mdlá - je to zřejmě tím že se tam více zpívalo (viz zpěv u soudu trochu zdlouhavý..) a je pravda že už to možná nemělo takovou šťávu jako první část, ale i tak fak sranda. První část nasadila hooodně vysokou laťku. Za mě určitě jedno z nejlepších představení co jsem kdy viděla!! Nenechte si ujít!!! Potlesk ve stoje byl zasloužený!!
(zadáno: 30.1.2022)
Úžasné, dokonalé, promakané v každém detailu.. to musí vidět!!!! Za mě s manželem asi nejlepší anebo určitě jedno mála nejlepších her co jsme kdy viděli.
Měla jsem chuť na to jít znova a soustředit už se jen na ty věci 'okolo', které se zdály být druhořadé, ale zároveň velmi promyšleně doplňovaly hlavní dění. Fakt super, určitě si nenechte uniknout!
(zadáno: 30.1.2022)
Zezačátku vypadalo, že se herečka stydí či co (zřejmě jen dobře zahrané), ale pak se rozehřála a to byla byla tedy palba! Bohužel to bylo místy tak rychlé, že mi tak u jedné třetiny vtipů a historek vypadla slovíčka a pak jsem to uplně nepochopila, ale jinak spousta zajímavých úvah a názorů. Dobře jsme se bavili a dokonce i manžel, který je jinak docela náročný divák. Škoda, že Reduta byla ten den zaplněná tak jen z 1/4 (vrchol Omikronu), při takovém výkonu by si herečka zasloužila plnější hlediště.