Profil uživatele

Broody

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.4.2022)
Skvělé a opravdu vymakané fóry! Bravo těm, co jednotlivé gegy vymýšleli, opravdu jsme se nasmáli a já teď doporučuji představení všem mým známým!!
Herecké výkony byly taktéž skvělé. Někdo tu píše že druhá část byla mdlá - je to zřejmě tím že se tam více zpívalo (viz zpěv u soudu trochu zdlouhavý..) a je pravda že už to možná nemělo takovou šťávu jako první část, ale i tak fak sranda. První část nasadila hooodně vysokou laťku. Za mě určitě jedno z nejlepších představení co jsem kdy viděla!! Nenechte si ujít!!! Potlesk ve stoje byl zasloužený!!
(zadáno: 30.1.2022)
Úžasné, dokonalé, promakané v každém detailu.. to musí vidět!!!! Za mě s manželem asi nejlepší anebo určitě jedno mála nejlepších her co jsme kdy viděli.
Měla jsem chuť na to jít znova a soustředit už se jen na ty věci 'okolo', které se zdály být druhořadé, ale zároveň velmi promyšleně doplňovaly hlavní dění. Fakt super, určitě si nenechte uniknout!
(zadáno: 30.1.2022)
Zezačátku vypadalo, že se herečka stydí či co (zřejmě jen dobře zahrané), ale pak se rozehřála a to byla byla tedy palba! Bohužel to bylo místy tak rychlé, že mi tak u jedné třetiny vtipů a historek vypadla slovíčka a pak jsem to uplně nepochopila, ale jinak spousta zajímavých úvah a názorů. Dobře jsme se bavili a dokonce i manžel, který je jinak docela náročný divák. Škoda, že Reduta byla ten den zaplněná tak jen z 1/4 (vrchol Omikronu), při takovém výkonu by si herečka zasloužila plnější hlediště.