Profil uživatele

Dj2wheels

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 23.5.2014)
Nezbývá než doporučit.Navštívil jsem představení dostatečně varován,ale obavy se rozhodně nenaplnily. S předlohou srovnávat nebudu,to je podobně jako u Nebe nad Berlínem zavádějící a pro celý divadelní ansámbl ponižující.Pro mě byly nezapomenutelné výkony Petry von H a Klary C. I když se LPV snažil, tak k výkonu obou dam se pouze přiblížil. Ostatní pánové taktéž.Stejně tak vysoce hodnotím scenicke pojetí narozeninového večírku, kdy na mne šla z jeviště čístá hrůza. 100% jsem letos dal jenom Karlu Velikému za Opričnika, takže 90%. Všem rozhodně doporučuji.
Naprosto brilantní kus. Bez konkurence na jiných scénách, ve Vodičkově se blíží snad jenom Světanápravce. Po brilantním výkonu M.Pechláta - jenom trošku více toho kulhání prosím, při scéně v divadle by to razantně podtrhlo rozpoložení JG - následováný famózní G.Míčovou. Její "Das Volk will das nicht" je nezapomenutelné. Pokud seženete lístky, neváhejte. Není jiné volby než 100%.
Mohu plně doporučit. Přistupoval jsem k tomu s odstupem - mám radši malé scény - ale výkony R.Krajča, D.Prachaře a I.Janžurové zaslouží absolutorium. Režie velmi dobrá - jenom ta zdvižená pravice, pane režisére, neni to příliš prvoplánové? - scenografie moderní, ale snesitelná. Několikanásobná děkovačka byla odpovídající. 80%.