Profil uživatele

Eva M.

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.6.2023)
Rozhodně stojí za shlédnutí, jako všechny hry Pod plzeňským nebem. Užijete si legraci, která nehraničí a trapností. Má to nádech Chaplinových filmů a to jak herci dokáží vyjádřit některé situace ,je prostě úžasné. Představení doporučuji. Trvá cca 2h a je s přestávkou.
(zadáno: 21.9.2018)
Představení 20.9.2018 mě utvrdilo v tom,že pokud bude muzikál od M.Davida tak já už budu doma. Hudební podpis se nezapře a tak i jinak možná dobří zpěváci nedostali prostor rozvinout svůj hlasový projev.Písně mají veršováním jako z první třídy a korunu všemu dodal pan Hůlka, který neznal texty a tak svým krásným hlasem zpíval jen poslední slabiky slov. Ale musím uznat, že dámy byly úžasné a jejich ztvárnění manželky i matky bylo dech beroucí. Také díky nim a díky Broňovi Kotišovi, který byl jako vždy skvělý a vyplatilo se na něj počkat, dávám 50%
(zadáno: 5.12.2016)
Na představení jsem se moc těšila. Svému doprovodu jsem podrobně s nadšením líčila celý příběh a doufala v příjemný večer. To co se však odehrávalo na jevišti mělo s Jane Austenovou jen málo společného. Hned po úvodních selfie, ktera si rodina Bennetových tvořila mě trochu zamrazilo, ale chtěla jsem představeni dát šanci. Vše však naprosto zhatila druhá půle, která se téměř celá odehrává jako běh mezi několika stojícími mikrofony. A závěrečné plutí Elisy a Darcyho na papírové loďce? Opravdu? Ani naznak těch emocí které jsou tak bravurne popsané v knize..