Profil uživatele

HolkazGarsonky

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 20.3.2022)
Jedním slovem utrpení - dramaturgie 0 %, výkony herců/zpěváků 0 %, scéna 0 %, písně/texty písní 0 %, a takhle by se dalo pokračovat i dále. Co mě zaráží a udivuje, že i tak mizernému představení aplauduje celý sál ve stoje za hlasitého provolávání "bravo". Opravdu zajímavá sonda do vkusu českého diváka.
(zadáno: 14.1.2020)
Jako klady inscenace hodnotím práci s prostorem, rekvizitami a opravdová nápaditost s vizualizací jednotlivých scén. Ale u příběhu mi to začala trochu pokulhávat - celý děj mi byl tak nějak jedno. Takže si z toho nic moc neodnáším a spíš to bylo pro mě zklamání.
(zadáno: 31.12.2019)
Dle hodnocení ostatních mám pocit, že jsem byla na nějakém úplně jiném představení. První třetina byla ještě jakž takž snesitelná, i když z představení na mě vanul závan toho, že už má ty nejlepší časy za sebou. Po první přestávce už jsem se nechytala vůbec. A třetího dějství jsem se už dobrovolně vzdala a rozhodně jsem u šatny o druhé přestávce nebyla sama. Nevím, co jsem čekala, ale tohle to určitě nebylo. Za mě bohužel zklamání. :(
(zadáno: 30.4.2019)
Za snahu dávám 50 %, jinak to za mě není moc podařené představení. Zvuk
v divadle je propadák, ale vrcholem jsou hlavní role, které neumí zpívat (je to muzikál nebo ne?)
Dějová linka taky dost pokulhává a spíše bych to nazvala školní besídkou.
Co se mi líbilo, tak to byly kostýmy, zejména hlavní role Mileny v podání Vandy Chaloupkové, která nad ostatními svým výkonem vyčnívala.
No jo, snaha tam byla, ale asi to potřebuje ještě pár let, než si představení "sedne".
(zadáno: 14.2.2019)
Velmi odpočinková hra s milým dějem. Jak již bylo v hodnocení několikrát zmíněno, určitě stojí za zmínění obdivuhodný výkon Taťjány Medvecké.
Je vidět, že hra je v repertoáru již skoro 20 let, ale na aktuálnosti jí to neubírá. Tudíž pro diváka, který si jde do divadla odpočinout, ideální volba.
(zadáno: 25.1.2019)
Hra má aktuální téma, i když byla napsána v 70. letech, poukazuje na moc bulváru a zkorumpovanost, ale mě osobně to nijak nezasáhlo. Nedokázala jsem soucítit s hlavní postavou (Kateřinou) a nebylo mi jí ani chvíli líto. Prostě to jen tak proplulo kolem mě a znovu to vidět rozhodně nepotřebuji.