Profil uživatele

Jana Ka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.10.2019)
Nudný příběh bez pointy a nebo pokud byla pointa, tak jí nedokázali herci předvést.
(zadáno: 19.6.2019)
Hra není pouze o roztroušené skleróze, ale o tom, že člověk nemá ztrácet smysl života i když má před sebou těžké překážky. Paní Stivínová, to jeviště patřilo jen Vám! Byla jste skvělá!
(zadáno: 17.6.2019)
Pokud si myslíte,že se schováte v koutě,tak se mýlíte,do děje se zapojíte.Ocitnete se sami s hercem a musíte reagovat.Ve 3místnostech čelíte intimní situaci,i když vše je v rámci slušnosti:)Bohužel ze 3místností,co jsem navštívila se to podařilo pouze v 1.Místnost "Holy love" dokázala přesně to,co si hra předsevzala,předstírat lásku.Navštívila jsem pouze dvě další,takže je možné, že v ostatních bylo cíle dosáhnuto.Představení doporučuji,protože něco takového jsem na české scéně nezažila.
Jen bych doporučila na konci místo "I love you",používat "miluji tě".Bude to mít větší nádech intimity.
(zadáno: 27.5.2019)
Kdo pracuje ve velké korporaci, tak tuto hru musí milovat. Ne všichni tuto hru jsou schopní "zpracovat", ale právě ta drsná sexuální hrubost ukazuje, jak se občas s lidmi ve firmách jedná. Pro mě geniální zpracování. A chápu, že některé "citlivé osoby" může zpracování urazit. Jen teda si myslím, že představení není vhodné pro mláděž do 18let a ne 14, jak je tady uvedeno :)
(zadáno: 27.5.2019)
Nikdy ve mně představení nezanechalo takový zážitek, jak právě Žítkovské bohyně od Gombára. Ani jsem nevnímala, že představení je tak dlouhé. Hru jsem musela navštívit ještě jednou, abych to celé "zpracovala". Neskutečný výkon Hany Briešťanské! Nechápu, že nedostala cenu Thálie za tento výkon. Jediná připomínka je, že jsem se občas ztrácela v časové lince.
(zadáno: 27.5.2019)
Bohužel mi v první 10minutách vadilo nářečí, které spíš než reálné historické nářečí, znělo jako parodie. Kladně hodnotím práci s časovou osou, ve které se dalo skvěle orientovat, kdy se jednotlivé události udály, oproti zlínské inscenaci.
Jen tedy na konci bych bez přečtení knihy nepochopila, že Dora byla zavražděná a podle ohlasů od diváků jsem nebyla jediná.