Profil uživatele

JanaM

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.9.2021)
Nejen Křemílek a Vochomůrka, ale i rak, který stříhá tak, že se tají dech publiku. Klasické postavy z našeho dětství ožívají a myslím, že se zalíbí nejen dětem, ale i nám dospělým, kteží zavzpomínáme na své dětství.
(zadáno: 2.9.2021)
Mám moc ráda, když se děti mohou zapojit do představení, když se nechají vtáhnout do děje, užijí si zážitek ještě mnohem víc. S Rákosníčkem byla legrace a dětem se představení líbilo.
(zadáno: 2.9.2021)
Alenka v říši fantazie je kouzelná, a to zejména pro starší děti od cca 5-6 let. Krásně propracované představení, kde ožívají kresby Alenky...nebudu víc prozrazovat, ale pro každého snílka doporučuji.
(zadáno: 2.9.2021)
Česká dětská klasika na divadelních prknech. Každé dítě by mělo znát roztomilé králíky Boba a Bobka. Představení je vhodnější pro starší děti - cca od 4 let.
(zadáno: 2.9.2021)
Pokud se chcete pobavit vy i děti, určitě vyražte na Cirkusáckou pohádku. Děti se smály až se za břicha popadaly a spolupracovali s herci na jedničku. Doporučuji.
(zadáno: 2.9.2021)
Nejoblíbenější divadelní představení našich dětí - legrace, kouzla, strašidla, prostě ideální představení pro děti. Ve hře se zpívá a je to velká zábava pro všechny.
(zadáno: 2.9.2021)
Z představení jsme byly nadšené! Oba herci (Gondíková, Langmajer) byli skvělí, moc se mi líbilo, jak mezi nimi fungovala chemie a jak byli vtipní i mimo hru. Krásně jsme se odreagovaly, zasmály a doporučuju dál všem.