Divadlo Anfas

Křemílek a Vochomůrka

Premiéra: 21.1.2012 | 1.05x
Režie: Petr Mikeska.
Čtyři pohádky z mechu a kapradí. Skřítci Křemílek a Vochomůrka opraví zlobivé kukačky, pomohou čmelákovi Žumbardovi naladit sluníčkovou basu, Svatojánkovi najdou ztracené světýlko, svedou boj o vodní pramen se zlým rakem a setkají se s Ledovou panenkou.
D3+  
Divadlo Anfas
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
70 %
7021000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 60 %
Jiří Landa 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  60 %
11.1.2016 | 1680 hodnocení
+ souhlasím
65 %. Sólista na sluníčkovou basu čmelák Žumbarda byl i mým jednoznačným favoritem pohádkového odpoledne. :) Dostal mě, podobně jako úctyhodné množství převleků, které Petr Mikeska zvládl během pětašedesáti minut vystřídat. U kostýmů všech vedlejších postaviček, které ztvárnil, jsem navíc ocenila, že nebyly prvoplánově návodné, ale ponechaly též prostor dětské fantazii.
Jiří Landa  60 %
4.1.2016 | 3031 hodnocení
+ souhlasím
65% I když absenci tchoře Šuperky trochu napravil čmelák Žumbarda, přece jen už to nebylo ono. :)) Ale vážně. P. Mikeska vytvořil příjemnou podívanou, která děti očividně bavila. Představení by jen mohlo být cca o deset minut kratší, poněvadž ke konci se už vrtěly a ztrácely pozornost.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
JanaM  80 %
2.9.2021 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Nejen Křemílek a Vochomůrka, ale i rak, který stříhá tak, že se tají dech publiku. Klasické postavy z našeho dětství ožívají a myslím, že se zalíbí nejen dětem, ale i nám dospělým, kteží zavzpomínáme na své dětství.
Edna E  60 %
25.1.2016 | 28 hodnocení
+ souhlasím
Pohádka děti bavila, což je dle mého ukazatel, zda je dobrá. Já obdivovala nápaditost a ztvárnění vedlejších rolí, nejvíc se mi líbil zlý rak. Souhlasím s názorem, že mírně kratší by bylo hlavně pro hodně malé děti lepší, ale není podmínkou. Nakonec vše dobře dopadlo a děti odcházely spokojené.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.