Divadlo Anfas

Křemílek a Vochomůrka

Premiéra: 21.1.2012. Režie: Petr Mikeska.
1.05x
Čtyři pohádky z mechu a kapradí. Skřítci Křemílek a Vochomůrka opraví zlobivé kukačky, pomohou čmelákovi Žumbardovi naladit sluníčkovou basu, Svatojánkovi najdou ztracené světýlko, svedou boj o vodní pramen se zlým rakem a setkají se s Ledovou panenkou.
D3+
Divadlo Anfas
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
60 %
6011000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 60 %
Jiří Landa 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  60 %
(zadáno: 11.1.2016, počet hodnocení: 1434)
+ přínosný / zajímavý komentář
65 %. Sólista na sluníčkovou basu čmelák Žumbarda byl i mým jednoznačným favoritem pohádkového odpoledne. :) Dostal mě, podobně jako úctyhodné množství převleků, které Petr Mikeska zvládl během pětašedesáti minut vystřídat. U kostýmů všech vedlejších postaviček, které ztvárnil, jsem navíc ocenila, že nebyly prvoplánově návodné, ale ponechaly též prostor dětské fantazii.
Jiří Landa  60 %
(zadáno: 4.1.2016, počet hodnocení: 2895)
+ přínosný / zajímavý komentář
65% I když absenci tchoře Šuperky trochu napravil čmelák Žumbarda, přece jen už to nebylo ono. :)) Ale vážně. P. Mikeska vytvořil příjemnou podívanou, která děti očividně bavila. Představení by jen mohlo být cca o deset minut kratší, poněvadž ke konci se už vrtěly a ztrácely pozornost.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Edna E  60 %
(zadáno: 25.1.2016, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Pohádka děti bavila, což je dle mého ukazatel, zda je dobrá. Já obdivovala nápaditost a ztvárnění vedlejších rolí, nejvíc se mi líbil zlý rak. Souhlasím s názorem, že mírně kratší by bylo hlavně pro hodně malé děti lepší, ale není podmínkou. Nakonec vše dobře dopadlo a děti odcházely spokojené.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.