Profil uživatele

Johkuhbaz

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 5.6.2018)
Sheldon a jeho matka paní Levinová - Divadlo v Řeznické: 80 %
Nedávno jsem byla ne zcela dobrovolně viděla v DRB: Stvoření světa, bez cenzury - zde na i-divadle, mělo představení pozitivní ohlas, i když pro mě to bylo jedno z nejhorších, co jsem kdy viděla. Naopak tohle představení zase hodnotím kladněji než někteří jiní diváci. Pro mě osobně tento humor kvalitnější, vynikající Konvalinková, Zadražil někdy trochu na hraně, ale pěkně zahrané, rychlé, veselé o vážných věcech... Kdo z nás má bezkonflitní vztah s rodiči? Škoda že jsem byla na derniéře, koupila bych jinak své mamce:)
(zadáno: 30.5.2018)
Stvoření světa - bez cenzury - Divadlo Různých Jmen: 30 %
Po delší době opět hodnotím - důvodem je moje překvapení z tak nadšeného hodnocení uživatelů "i-divadla". 30 % dávám díky lepší druhé polovině. Nejlepší výkon byl asi Adamův - M. Enčev. Víc dát nemůžu, protože si nemyslím, že humor spočívá ve vulgárních slovech, vtipech týkajících se sexuality a náruživosti Adama, exkrementech slonů a zoofilii. Ovšem pokud vás zajímá, zda se podaří Adamovi navázat nějaký sexuální vztah, tak je to asi skvělé představení:) Lidé jsou různí - tak třeba vás to osloví, pro mě jedno z nejhorších představení mého života.
(zadáno: 27.6.2017)
Mileniny recepty - Studio Hrdinů: 80 %
Uhlířová opět ovládla jeviště. Pro Kovářovou těžší pravdivě herecky reagovat na takový talent (nemůžu si pomoct, špatná nebyla, ale trochu se ztratila). Obě herečky však dokázaly zaujmout a drásat diváky, chytit a nepustit.
(zadáno: 27.6.2017)
Mimo zápis - Studio Hrdinů: 70 %
Vynikající Ivana Uhlířová, zajímavý M. Kern, který mě na jevišti pozitivně překvapil. Z počátku příjemně minimalistické, ale byla jsem naladěná dozvědět se více o P. Klee, a to inscenace nesplňuje. Záleží tedy na divákovi, s čím do divadla přichází.
(zadáno: 21.6.2017)
Nevěsta - Divadelní společnost Masopust: 90 %
Bylo nostalgické vidět zase I. Uhlířovou a J. Štrébla na prknech "jejich" Komedie (Pařízek ruled a snad i zase bude!), ale představení stojí vidět kdekoliv. Nevinná i zkažená Uhlířová, milující dcera, plná zloby a zmatení. Dívenka přicházející do cizího prostředí, které po ní touží, ale zároveň na ni plive. Kam sahá lidská chamtivost a kdo poukazuje na špínu, sám nečistý. Vedle vynikající Uhlířové, která je famózní chci ještě vyzvednout, pro mě dosud neznámého, R. Klučka.
(zadáno: 9.5.2017)
Dvě komedie v komedii - Geisslers Hofcomoedianten: 90 %
Veselé, vynikající výkony zvláště např. Jacoba Erftemeijera nebo Aleny Bazalové, i když všichni byli skvělí! 100 % nedávám, protože jistě je co zlepšit:) Nabité pozitivní energií, balancující mezi barokem a dneškem, mezi divadlem a kýčem, ale vyhrává to lepší, to, co má co říci. Doporučuji všem, kdo se chtějí zasmát, ale ne plytké komedii, ale navrátit se "ke kořenům" dívadla a dívání se na hérce.