Profil uživatele

Johkuhbaz

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.10.2019)
Hra sama o sobě není příliš objevná, spíše připomíná, že Sára byla ve své době opravdu Herečka a že matky nejsou vždycky milující bytosti... Ale co se mi opravdu líbilo, bylo ztvárnění obou herců - Maciuchové i Satoranského, jim bych dala 99 %:) (I jak Maciuchová uklidnila "výtržníka" z publika, který se domníval, že jsme se přišli pokochat jeho postřehy ke hře...)... Měla jsem dojem, že vidím dvě lidské bytosti, přátele, kteří se rozhodli, že si spolu ještě zahrají... děkuju.
(zadáno: 18.10.2019)
85 % Představení si už příliš nepamatuju, ale říkala jsem si, že je škoda nenapsat, že bylo dobré - můj muž by dal asi 100 %. Občas je pro mě duo Trmíková-Nebeský - až příliš, ale tentokrát to sedlo a ještě několik měsíců jsme v diskusích s manželem naráželi na toto představení. Za mě skvělé...ale protože si ho už tolik nepamatuju, nedávám více...
(zadáno: 15.10.2019)
Velmi mě překvapil Lukáš Příkazký, pozitivně, naživo jsem ho ještě hrát neviděla. Ostatní mu zdatně sekundovali, představení bylo živé, vtipné, ale i podnětné. Co mi ale opravdu hodně vadilo - to musí být ženská postava téměř výhradně sexuálním symbolem? Aneb roztáhni nohy, vyprs se a už můžeš patřit do party... Ale možná jsem to jen nepochopila...
(zadáno: 5.6.2018)
Nedávno jsem byla ne zcela dobrovolně viděla v DRB: Stvoření světa, bez cenzury - zde na i-divadle, mělo představení pozitivní ohlas, i když pro mě to bylo jedno z nejhorších, co jsem kdy viděla. Naopak tohle představení zase hodnotím kladněji než někteří jiní diváci. Pro mě osobně tento humor kvalitnější, vynikající Konvalinková, Zadražil někdy trochu na hraně, ale pěkně zahrané, rychlé, veselé o vážných věcech... Kdo z nás má bezkonflitní vztah s rodiči? Škoda že jsem byla na derniéře, koupila bych jinak své mamce:)
(zadáno: 30.5.2018)
Po delší době opět hodnotím - důvodem je moje překvapení z tak nadšeného hodnocení uživatelů "i-divadla". 30 % dávám díky lepší druhé polovině. Nejlepší výkon byl asi Adamův - M. Enčev. Víc dát nemůžu, protože si nemyslím, že humor spočívá ve vulgárních slovech, vtipech týkajících se sexuality a náruživosti Adama, exkrementech slonů a zoofilii. Ovšem pokud vás zajímá, zda se podaří Adamovi navázat nějaký sexuální vztah, tak je to asi skvělé představení:) Lidé jsou různí - tak třeba vás to osloví, pro mě jedno z nejhorších představení mého života.
(zadáno: 27.6.2017)
Uhlířová opět ovládla jeviště. Pro Kovářovou těžší pravdivě herecky reagovat na takový talent (nemůžu si pomoct, špatná nebyla, ale trochu se ztratila). Obě herečky však dokázaly zaujmout a drásat diváky, chytit a nepustit.
(zadáno: 27.6.2017)
Vynikající Ivana Uhlířová, zajímavý M. Kern, který mě na jevišti pozitivně překvapil. Z počátku příjemně minimalistické, ale byla jsem naladěná dozvědět se více o P. Klee, a to inscenace nesplňuje. Záleží tedy na divákovi, s čím do divadla přichází.
(zadáno: 21.6.2017)
Bylo nostalgické vidět zase I. Uhlířovou a J. Štrébla na prknech "jejich" Komedie (Pařízek ruled a snad i zase bude!), ale představení stojí vidět kdekoliv. Nevinná i zkažená Uhlířová, milující dcera, plná zloby a zmatení. Dívenka přicházející do cizího prostředí, které po ní touží, ale zároveň na ni plive. Kam sahá lidská chamtivost a kdo poukazuje na špínu, sám nečistý. Vedle vynikající Uhlířové, která je famózní chci ještě vyzvednout, pro mě dosud neznámého, R. Klučka.
(zadáno: 9.5.2017)
Veselé, vynikající výkony zvláště např. Jacoba Erftemeijera nebo Aleny Bazalové, i když všichni byli skvělí! 100 % nedávám, protože jistě je co zlepšit:) Nabité pozitivní energií, balancující mezi barokem a dneškem, mezi divadlem a kýčem, ale vyhrává to lepší, to, co má co říci. Doporučuji všem, kdo se chtějí zasmát, ale ne plytké komedii, ale navrátit se "ke kořenům" dívadla a dívání se na hérce.