Profil uživatele

LadyMalande

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.11.2014)
Pokud se člověk upřímně a od srdce zasměje, něco musí být dobře.
(zadáno: 19.11.2014)
Kostýmy byly sice myslím pěkné, ale...nevím, zda-li zcela patřičné.
(zadáno: 19.11.2014)
Nejslabší představení,které jsem měla možnost v NDM vidět.Celé zpracování působilo dojmem, že bylo zrežírováno labilním člověkem, kostýmy mu dodal popletený Janek (opravdu nechápu, co Macbeth dělal v samurajském brnění se standartou na zádech) a kulisy opečovával neuspokojený neúspěšný umělec holdující modernímu umění (obdivuji kuráž herců naprosto zasvinit polovinu jeviště a herců rudou barvou).Dialogům často nebylo rozumět-mluvilo více lidí najednou-ale to bylo zřejmě záměrem.Nemluvě o zhýralém psychotickém trhaném smíchu, který doprovázel celé představení.Po hře jsem málem volala do Bohnic.
(zadáno: 19.11.2014)
Podle mého úsudku jedna z nejslabšíh her, které jsem v tomto divadle viděla. Myslím, že jsem si s hrou zkrátka nepadla do oka, protože je vyloučeno, že by to byla chyba herců. Ti hráli výborně. Bohužel jediné, co na mě zanechalo ze hry nějakou stopu byla vlezlá opakující se melodie s textem o temné zrádné noci.
(zadáno: 19.11.2014)
Téměr přesné přepracování shodné s filmovým zpracováním Noc na Karlštejně. Ale nevadí. Písně vždy potěší a naživo je to vždy nejlepší.
(zadáno: 19.11.2014)
Celkově asi průměrná hra.Kytice-snaha herce rozezpívat publikum byla neúspěšná, čemuž se nedivím.Nestává se často, aby po vás v divadle chtěli, abyste zpívali.Vrba:Až na pohřební průvod s úžasnými vokály dost o ničem.Vodník:Spolu se Svatební košilí pozvedávají úroveň celého představení.Velice vydařené zpracování jezera jako vířícího hejna ryb. Zklamáním mi bylo shovívavé ztvárnění přepůlení kojence, které vlastně ztvárněno nebylo.V kritickém momentu chybělo drama.Zlatý kolovrat průměrný. Herecké výkony ve SK výborné. Závěr byl velmi rozporuplný a věneček mateřídoušky po dobu celé hry otravný.