Profil uživatele

Lucie7

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.3.2015)
Řemesleně dobře udělané a zahrané. Ještě aby ne, když jsou Ti lidé budoucí profesionálnové. Pro mě z toho ale nakonec byla právě jen ta exhibice, přehlídka zajímavých hereckých ,,talentů", kteří jdou ale bohužel málokdy do hloubky, do té opravdové hloubky, kde něco zkoumají a ne jen předvádějí, interpretují, představují. Sice se na to můžu koukat, ale nic mi to nedává, málokterá emoce se ke mně dostane, málokdy mám pocit, že se herci o ,,něco" snaží. Ani ne tak o sdělení, jako spíš právě o prožitek, ale ten opravdový prožitek, ne jen zahraný.
(zadáno: 16.3.2015)
Fakt skvělý zážitek. Tak skvěle ,,prožitá" trapnost. Autentické a zajímavé. Hlavně na divadle oceňuju, když jsou herci ochotni jít do rizika, ale ne takového toho povrchního, jen aby třeba šokovali, ale nějakého hlubšího, aby něco zajímavého objevili a prožili, a to jsem měla pocit, že tady nastalo. Díky!
(zadáno: 10.3.2015)
Viděla jsem s punkovou kapelou a úžasný zážitek. Minimalismus a punk, prostě dva extrémy a spolu to krásně sedělo. Neviděla jsem s jinou hudbou, možná by působilo jinak, ale tahle kombinace se fakt povedla! A ta divadelní abstrakce, to je fakt bomba. Prostě violoncello z profilu ;-)
(zadáno: 10.3.2015)
Takový detektivní příběh a neuvěřitelné rozuzlení. Výměny a rytmus opět naprostor přesný. A skvělý je jazyk, kterým se ve hrách Divadla Kámen mluví. Prostě úplně normální jazyk, kterym se lidi normálně bavěj, že jo! Tak proč by se tak nemohli bavit i na jevišti, no! ;-) Doporučuje shlédnout!
(zadáno: 10.3.2015)
Zajímavý zážitek. Nedokážu moc popsat, člověk to musí vidět. Možná trochu chaos, ale skvělý rytmus, který popohání čtená moderní poezie. Fakt zajímavý divadelní zážitek, který asi jen tak někde člověk neuvidí.