Profil uživatele

Marie1978

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.5.2016)
Ráda jsem viděla Elišku Balzerovou jako babičku, ale nějak mi vadila ta její zemitost, z filmu jsem přece jen zvyklá na laskavější, moudřejší a sofistikovanější babičku Jarmily Kurandové...
(zadáno: 9.5.2016)
Výborní Roman Zach, Marie Doležalová (vážnou polohu umí výborně!), Aneta Krejčíková a Sandra Pogodová (podobně jako Doležalová - vážná poloha jí sluší), líbila se mi hudební složka i jednoduchá scéna, edukativní funkce divadla na jedničku... :-)
(zadáno: 9.5.2016)
Já byla bohužel hrou zklamaná, to, co ostatní vyzdvihují - "jadrný" jazyk - mě velmi iritovalo, nechápala jsem ani motivaci postav, proč tak jednají, proč tak hovoří. Mám ráda Lenku Vlasákovou, proto jsem inscenaci navštívila, a musím říct, že mě herecky nezklamala, stejně jako Jan Dolanský či Jiří Macháček, nejslabší mi připadala Kristýna Boková, ale hra mě zkrátka neoslovila a rozhodně bych ji už znovu vidět nechtěla.
(zadáno: 9.5.2016)
Inscenace se mi moc líbila, všichni herci hráli výborně, nejvíce mě zaujala Sabina Rojková, Marek Lambora, Matyáš Řezníček, Marek Holý a Tereza Bebarová. Líbily se mi jak kostýmy, tak scéna a dramatická hudba. Podle recenzí jsem mnoho neočekávala, ale o to víc jsem byla příjemně překvapená. Jediné, co se mi nelíbilo, byly sexuální narážky, ale to je spíš můj osobní problém... :-) Podle dlouhého a silného potlesku při děkovačce soudím, že i ostatní diváci byli nanejvýš spokojeni.