Profil uživatele

Maryshka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.3.2020)
Excelentní Natálie Řehořová v roli ženy, která toužila po svobodě, pochopení a lásce. Skvělá scénografie a úchvatná hudba (a živě)!
Téma stále aktuální a vlastně z toho i dnes docela mrazí.
A velmi oceňuji humor, který naprosto nedevalvuje vážnost tématu ani celého tragického příběhu.
(zadáno: 2.3.2020)
Ypsilonka jako za starých časů... koláž mikropříběhů, na které je vystavěna historie ulice Spálené a domu, ve kterém Ypsilonka sídlí. Ale téma není jen objasnit minulost jednoho místa, jde i o zamyšlení, v čem žijeme dnes. Inscenace je vtipná, aktuální i edukativní, ale v tom nejlepším slova smyslu. Tohle se musí vidět vícekrát!
(zadáno: 26.3.2019)
Wow... dlouhá nekončící nuda bez nápadů, v podstatě jen vykradený film, který v divadelním provedení pod Palmovkou nefunguje... od scénografie, kostýmů, až po režii i herecké výkony to prostě nedávalo smysl, proč se mám na to dívat. Korunoval to silný reflektor nasměrovaný do řad diváků, asi aby už nekoukali...
(zadáno: 26.3.2019)
85%

Je úlevou zhlédnout inscenaci, která neláká všudypřítomnou komercí a užít si opravdové, autentické divadlo, které je vtipné, energické, kde jednotlivé tvůrčí složky dávají společně smysl. Skvělí herci, kteří jsou talentovaní v mnoha uměleckých disciplínách (tanec, zpěv, ...), na jevišti se potkávají napříč vícero hereckými generacemi a bezvadně jim to ladí. Nemá smysl popisovat jednotlivé výkony a jmenovat, v této hře jakoby nebylo malých rolí, každý je naprosto zapamatovatelný a jedinečný.
(repríza 18. 3. 2019)