Studio Ypsilon [hlavní scéna]

Ľubomír Feldek

Utíkejte, slečno Nituš

Premiéra: 18.1.2019. Podle operety „Mam´zelle Nitouche“ (libreto: Henry Meilhac, Albert Millaud; hudba: Florimond Hervé). Překlad: Ľubomír Feldek. Dramaturgie: Jaroslav Etlík. Výprava: Ondřej Zicha. Hudební spolupráce: Dominik Renč. Choreografie: Jan Onder. Režie: Peter Oravec.
2:15


Úspěšná slovenská parafráze klasické operety.
v průběhu představení se na jevišti kouří
Studio Ypsilon
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Lumca 50 %
(zadáno: 10.4.2019, počet hodnocení: 309)
Lenka Rzepková 60 %
(zadáno: 31.3.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
65%.
Příjemné představení na odlehčení plné vtipu a tanečních/hudebních kreací. V celém představení dominuje nadsázka.
Maryshka 90 %
(zadáno: 26.3.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
85%

Je úlevou zhlédnout inscenaci, která neláká všudypřítomnou komercí a užít si opravdové, autentické divadlo, které je vtipné, energické, kde jednotlivé tvůrčí složky dávají společně smysl. Skvělí herci, kteří jsou talentovaní v mnoha uměleckých disciplínách (tanec, zpěv, ...), na jevišti se potkávají napříč vícero hereckými generacemi a bezvadně jim to ladí. Nemá smysl popisovat jednotlivé výkony a jmenovat, v této hře jakoby nebylo malých rolí, každý je naprosto zapamatovatelný a jedinečný.
(repríza 18. 3. 2019)
DivadelniFan 90 %
(zadáno: 26.2.2019, počet hodnocení: 180)
přínosný / zajímavý komentář
Ještě teď mě bolí břicho a hlava od smíchu :D Dokonalost! Nádherná scéna, skvělá hudba, nespočet vtipných pasáží, úžasná a nezapomenutelná improvizace a samozřejmě vynikající výkony! Vynikali především Lumíra Přichystalová (úžasné herectví i zpěv!), Petr Vršek, Jaroslava Kretschmerová a William Valerián. Děkuji za opravdu mimořádný zážitek!!! :-)
Plšík 70 %
(zadáno: 26.2.2019, počet hodnocení: 393)
Patrik2709 90 %
(zadáno: 24.1.2019, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
Utikejte -> a to cim skor do Studia Ypsilon. Pokojne so sebou vezmite vsetkych svojich pribuznych, priatelov, kamaratov ci znamych a nechajte sa vniest do rozmarneho sveta prenadhernych melodii tohto 'vaudevillovskeho' operetneho skvostu. Pohladi vasu dusu, kutiky ust vam dvihne do usmevu, zdanlivo kontroverzne kontrasty snad vobec nikoho neurazia a miestami sa celkom iste naozaj schuti zasmejete. Nadherne oblecene, noblesne zatancovane, kompaktnost celeho suboru akcentuje profesionalitu, mozno by to este k dokonalosti chcelo aspon trochu funkcnu scenu, to vsak velkoryso prehliadnete. Bravo:-)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.