Profil uživatele

MilanDivák

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 10.4.2019)
Skvělé jsem se bavil. Viděl jsem sestavu Etzler, Háma, Gondíková,...
Je mi fuk, že to nemělo extra dobrý scénář a ani jsem neviděl žádné "umění". Pro mě je důležité, že jsem se nenudil, od srdce zasmál a navýsost pobavil. Díky Brodway!
(zadáno: 27.9.2018)
Velké zklamání. Viděno v Ostravě 25.9.. Koupil jsem lístky pro celou rodinu kvůli Polívkovi a čekal jsem, že se budeme všichni královsky bavit. Nijak jsem si blíže nezjišťoval obsah hry. Říkal jsem si, hraje Bolek - musí to být pořádná legrace. Kdybych dopředu věděl, co to bude, tak bych dal zadarmo všechny lísty bezdomovcům na ulici, ať si taky jednou "užijou". Hra úplně o ničem. 100% čistá koncentrovaná nuda ve všem - obsahově, dialogy, postavy, celý příběh, režie... a taky herecké výkony! Odešli jsme o přestávce. A rádi. A to jsem viděl Bolka ve hře DNA a byl jsem nadšený! Ach jo!
(zadáno: 7.8.2016)
Viděl jsem tohle představení v Ostravě a málem jsem se "unudil k smrti".
Trapnost střídala ještě větší trapnost... Kdyby tam hrál alespoň jiný herec, který by dokázal diváka zaujmout a pobavit.
Pomajbo byl velmi slabý, před tímto předtavením jsem ho neznal a lituji, že u toho nezůstalo.
(zadáno: 13.6.2016)
Skvěle jsem se bavil. Výborné divadlo.
(zadáno: 26.3.2016)
Dokonalé, úplně včechno a všichni. Skvělý zážitek! Mnohem lepší zpracování než v Hudebním divadle Karlín. A Na konci dlouhotrvající potlesk ve stoje, který jsem ještě v Ostravě nezažil...
(zadáno: 1.3.2016)
Děkuji za toto představení. Moc jsem se pobavil. Herci, scéna i výprava dokonalé. Takhle má vypadat opereta v divadle.
(zadáno: 1.3.2016)
Výborný muzikál se špatným ozvučením. Zpěvákům nebylo místy vůbec rozumět. Přehlašovala je hudba, hlavně jak zněly klarinety, trumpety a bicí. Nejhorší to bylo při "This Time Next Year" a "Let's Have Lunch" .Zvuk nám zkazil zážitek z celého představení. Odešli jsme o přestávce a nebyli jsme jediní...Tentýž problém jsme měli i na muzikálu "Evita". Na "Plesu v opeře" a "Divotvorném hrnci" byl zvuk v pořádku. Proč? Jinak herecké výkony dobré, Roman Harok a Katarína Hasprová výborní. Scéna a vůbec celá dynamická výprava se moc povedla.