Profil uživatele

Petrgu

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.5.2019)
Nečekaně velký zážitek, bohužel divácky opomíjený. Hána jako Oněgin je sice typově jiný, než bych typickémho Oněgiona čekal, jeho poloze jsem ale přišel na chuť a myslím, že zde našel jednu ze svých životních rolí. Zbytek souboru je bohužel poněkud nevyrovnaný, jinak ale nemám co vytnout.
(zadáno: 30.5.2019)
Excelentní výkon Ivany Uhlířové s jejím smyslem pro ironii a nadsázku pasuje představení do kategorie vysoce nadprůměrných počinů. I když jsem velkým odpůrcem nového designu Činoherního klubu a v tom divadle se necítím dobře, i nové hry tam určitě stojí za vidění.
(zadáno: 30.5.2019)
První polovina představení k nevydržení nezajímavá a nudná, klišoidní a předvídatelná. Po přestávce se představení mírně oživilo do pole snesitelnosti, ale žádná sláva. Suverénně nejhorší věc kterou jsem viděl s podpisem P. Zelenky.
(zadáno: 14.12.2017)
Hra, kterou diváci panu Suchému odmítli, ale já nevím proč. Za mě jedna z lepších věcí na repertoáru Semaforu, i když nejde o úplnou místní klasiku. Jitka Molavcová v roli, která netvoří tandem s Jiřím Suchým, je pro mě zajímavé zpestření proti většině další semaforské produkce.
(zadáno: 14.12.2017)
Jestli to je humor, tak jde o humor, kterému nerozumím. Chápu, že jde o hru, která má především vydělat, a v tom si zřejmě vede zdatně. Většina diváků se bavila, ale pár jich odešlo o přestávce. Celou druhou část jsem těm několika záviděl, protože po přestávce trapnost ještě narůstá... Pro mě tristní zážitek bez pozitiv.
(zadáno: 14.12.2017)
Petr Nárožný exceluje a táhne představení správným směrem, zbytek sestavy nabídnutou rukavici zvedá bez problémů a všechno odsýpá z mého pohledu bez zaskřípání. Za mě určitě palec nahoru, Činoherní klub potřebuje i takovéto inscenace, nelze repertoár plnit jen McDounoughem a Pinterem...