Profil uživatele

Radula

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.2.2013)
Výborně propracované charaktery jednotlivých postav. V závěru představení mi běhal mráz po zádech.
(zadáno: 6.4.2012)
Postrádala jsem originalitu...MDB má nasazenou laťku hodně vysoko, ale tento muzikál mě nenadchnul. D.Vitázek mi přijde ve všech muzikálových rolích identický a tudíž jsem na jeho výkon tak nějak imunní (viz Kráska a zvíře). Pozitivum: laser show.
V poslední době se nemůžu srovnat s ozvučením, laicky bych řekla, že zvuky se rozléhají a ne všem textům písní (zvlášť,když zpívalo víc lidí naráz)jsem rozuměla, bylo to uřvané....bohužel, ale ač všichni stáli, já jsem nadšení nesdílela:-(
(zadáno: 6.4.2012)
Viděla jsem veřejnou generálku a doufám, že se při dalších reprízách podaří víc vykreslit přátelství Julese a Jima, rozhodně jsem nenabyla dojmu, že by to měli být dva nejlepší přátelé a hlavně, že by jim nějak vadilo přehazování si mezi sebou Katie...brali to jak samozřejmost. Líbila se mi spolupráce s diváky.
(zadáno: 6.4.2012)
Hodně "uvolněné" představení, občas jsem se i přistihla, že se nudím. Bylo to dáno i tím, že jsem mladší generace a písničky (ač byly moc pěkné) jsem neznala. Nemohu tedy ani posoudit, jestli hudba byla v kontextu s tím, co se dělo na jevišti....
Pokud máte v plánu něco, při čem si odpočinete, poslechnete staré šlágry, tak určitě doporučuji!!
(zadáno: 6.4.2012)
Představení mě příjemně překvapilo. Považuji detektivky uváděné v divadle za hodně těžký žánr a myslím, že NDB se podařilo zaujmout jistým odlehčením a zároveň i udržet jisté napětí, které pro mě (neznalce Agáty) trvalo až do úplného konce.