Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna Divadla Bolka Polívky
[23.4.2018]
Divadelní prázdniny? Nikoliv, již potřetí se Brňané mohou těšit na prázdniny s divadlem. Již nyní si tak fanoušci a příznivci Divadla Bolka Polívky mohou poznačit v kalendářích termín 22. července – 5. srpna, kdy se na nádvoří Staré radnice v Brně odehraje již třetí ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky. Nabídne vybrané inscenace z repertoáru Divadla Bolka Polívky, i zajímavé inscenace z produkce partnerských divadel, jako jsou divadlo Studio DVA nebo divadlo Komediograf, a především neopakovatelnou atmosféru divadla pod širým nebem s výraznými hereckými osobnostmi.

Předprodej vstupenek bude zahájen 25. dubna v pokladně Divadla Bolka Polívky na Jakubském náměstí, lístky je možné zakoupit i online prostřednictvím sítě GoOut.

Letní scénu DBP 2018 zahájí 22. července ve 20.00 úspěšné představení Šašek a syn, v němž se v hlavních rolích představí Bolek a Vladimír Polívkovi. Z repertoáru Divadla Bolka Polívky se na nádvoří Staré radnice přesunou i inscenace DNA, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, Srnky či jedna z novinek letošní sezony, klaunérie Letem sokolím.

Mezi hostujícími představeními se objeví celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola Celebrity, zábavný návod na oživení dlouhodobého vztahu Sex pro pokročilé v hlavních rolích s Janou Krausovou a Karlem Rodenem, komediální one man show Bohumila Klepla Vysavač (vše z produkce divadla Studio DVA) či dnes již legendární a vtipný Caveman.

„Letní scéna Divadla Bolka Polívky se letos uskuteční již třetí léto v řadě za sebou. Z náhody se tak stává tradice. Divácký zájem o naše představení v kouzelné atmosféře letních večerů je stále velký. Letos nabídneme divákům na výběr téměř z celého kmenového repertoáru našeho divadla. Vůbec poprvé uvedeme pod širým nebem Srnky a Letem sokolím,“ říká ředitel divadla Ondřej Chalupský.

Program Letní scény Divadla Bolka Polívky 2018
22.7.  Šašek a syn (Divadlo Bolka Polívky)
23.7.  Šašek a syn (Divadlo Bolka Polívky)
24.7.  DNA (Divadlo Bolka Polívky)
25.7.  DNA (Divadlo Bolka Polívky)
26.7.  Šest tanečních hodin v šesti týdnech (Divadlo Bolka Polívky)
27.7.  Šest tanečních hodin v šesti týdnech (Divadlo Bolka Polívky)
28.7.  Letem sokolím (Divadlo Bolka Polívky)
29.7.  Celebrity (Studio DVA divadlo)
30.7.  Sex pro pokročilé (Studio DVA divadlo)
31.7.  Vzhůru do divočiny (Studio DVA divadlo)
  1.8.  Vysavač (Studio DVA divadlo)
  2.8.  Vysavač (Studio DVA divadlo)
  3.8.  Srnky (Divadlo Bolka Polívky)
  4.8.  Caveman (agentura Point)
  5.8.  Manželství v kostce (Divadlo Komediograf)

Představení začínají ve 20.00 hodin.


zdroj zprávy: Michal AdamíkKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.