Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Kalich

Poslouchejte Divadlo Kalich
[9.4.2020]
Pražské Divadla Kalich je zvyklé na rozesmáté hlediště. Když do něj ovšem momentálně nemůže pozvat své diváky, rozhodlo se jim smích a dobrou náladu doručit až domů. Herecké osobnosti, které se střídají v jeho inscenacích, načetly humoristické povídky skutečných mistrů tohoto žánru. Divadlo je bude počínaje 12. dubnem 2020 postupně umisťovat vždy v neděli v pravé poledne na svůj kanál na YouTube. Tam budou uloženy k poslechu zdarma.

Jako první odpremiéruje v sérii nazvané Poslouchejte Divadlo Kalich soudničku Františka Němce Kulajdovic tetička v podání Jany Paulové. O týden později bude následovat Jiří Lábus s povídkou Ignáta Hermanna, dále Barbora Hrzánová zalistuje povídkami Jaroslava Haška a například 3. května, tedy na Den matek, přispěje Oldřich Kaiser povídkou Stephena Leacocka Jak jsme slavili svátek matek. O další české i světové skvosty z humoristického žánru se podělili Jan Kraus, Miroslav Vladyka, Sabina Remundová, Pavel Zedníček, Barbora Munzarová, David Suchařípa, Otakar Brousek ml., Bohumil Klepl, Kryštof Hádek či Vladimír Marek.

Všechny audiopovídky byly natočeny exklusivně pro Divadlo Kalich, o původní hudební doprovod k nim se postaral muzikant Raven.

zdroj zprávy: Jaroslav PanenkaKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.