Zpráva

HarOLD v novém kabátě
[24.9.2009]
Otevírací divadelní maraton v HarOLDU startuje prvního října v osm hodin večer a během šestnácti dnů představí divákům dvanáct inscenací několika souborů. Kmenový soubor Oldstars, který je tvořen převážně studenty a absolventy uměleckých škol či jiných institucí, zahajuje prvního října představením amerického dramatika L. Melfiho Ptačí koupel, naopak závěr otevírací přehlídky patří souboru studentů Hereckého studia a jeho představení Na závoru současné autorky Z. Durinové.

Přestože je HarOLD divadlem mladých, není ani zdaleka divadlem pouze pro mladé. Je pravda, že na své si přijdou milovníci současného dramatu (Láska a porozumění, Venkov, Olga a ďábel), ale zkrátka nezůstanou ani ti, kdo dávají přednost klasické detektivce (Štika k obědu, Krysy) nebo osvědčené komedii (Divadelní komedie, Herci, Tichá domácnost).

HarOld se snaží rozčeřit divadelní vody Prahy 10, podpořte ho a přijďte se přesvědčit, jak se mu to podaří. Bude na vás čekat nejen od prvního do šestnáctého října v Charkovské ulici.

Podrobný program najdete na www.oldstars.cz.