Počet komentářů: 0
Nový komentář

Blog návštěvníků i-divadla

Pro napsání nového článku se, prosím, přihlaste.
gratulace a hodnocení
Mvelebny, 22.2.2015

Musím hodně gratulovat. Bylo to úžasné, parádní, více či méně jsem se bavil celou dobu.
Výběrem první písničky jak herci nastupovali s pionýrskými šátky a salutovali, mne potěšiil, protože tuto písničku „PusŤ vsegda budet solnce, pusŤ vsegda budet mama….“ Dobře znám ze školy.
Inscenace byla plná vtipu, jemného humoru. Jakub Zindulka dělal své typické obličeje a moc se mi líbil jak servilně nesl třešničky, to byl takový humor jako Svěrák, Smoljak ve filmu “Marečku podejte mi pero”. Byl úžasný také v papáše jak zpíval. Kubátová byla dobrá jak padala na postel nebo jakoby předváděla šlapání na vodním kole. Petr Konáš, jak parodoval typ “Travolta” a jak tam sváděl holku apod. Konáš I Kubátová mi připomínali humorem legendární dvojici Kaiser a Lábus v “Možná přijde I kouzelník”. Humor na hraně, až za hranou. Ožralové Pavlovský a Mucha, ty byli také parádní.
Ke konci taneční scény s panem Muchou byly parádní, ten ptačí tanec, to si pamatuji ze školy. Nakonec jak to skončilo tancem ve šňůře a jak na sebe popadali jako když v pohádce “tahají řepu”. Ty legrační opilecké taneční variace I Jakuba Zindulky nebo ten zápas sám se sebou na žíněnce, to fakt byl humor a lá Kaiser a Lábus.


Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.