3D Company

Starý holky

Premiéra: 20.1.2018. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Agnieszka Pátá-Oldak. Hudba: Zdeněk Dočekal. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: leden 2020.


Původní hříčka v žánru groteskní tragikomedie. Dvě starý holky on the road! Dvě letité kamarádky Drahu a Mili se vydávají do přírody. Co na své výpravě do hvozdů hledají a co nakonec najdou...?


inscenace již byla stažena z repertoáru

3D Company
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
77 %
7771000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 50 %
Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Landa 50 %
(zadáno: 21.11.2018, počet hodnocení: 2895)
přínosný / zajímavý komentář
55% Hru M. Bidlasové je možné rozdělit na dvě části. Na tu zdařilou, která se odehrává až do příchodu mužské postavy. V momentě, kdy se objeví na scéně, jsou ty tam šťavnaté dialogy, které mezi sebou vedou dvě kamarádky, jež si s lehkostí vyměňují herečky N. Drabiščáková a V. Rašťáková. Zdařile napsaný a především inscenovaný je též výstup matky v podání K. Fixové. Jenže, co naplat, když si autorka nevěděla rady s tím, kam děj dovést a jak celou hru ukončit.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Tomkom 60 %
(zadáno: 1.2.2020, počet hodnocení: 79)
přínosný / zajímavý komentář
Dnešní derniéra. Představení, kde byl využit na 100% komediální talent Natálie Drabiščákové. Scény s její postavou byly živé, ftipné a zaujaly celé publikum. Souhra se všemi hereckými partnery (Rašťáková, Fixová, Kuboušek, Pichler). Některé scény bohužel nezapadaly do celkovéhoo konceptu. Závěr velmi rozpačitý....
Ivo Železný 50 %
(zadáno: 23.4.2019, počet hodnocení: 228)
přínosný / zajímavý komentář
Další představení, bez kterého bych se klidně obešel.
Ba-jo 60 %
(zadáno: 12.3.2019, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Povedená a nejen vtipná "lesní" hříčka, kterou bych si dobře dokázal představit i na nějaké letní scéně. Natálii Drabiščákové seděla role nejlíp a bylo to znát!
Leafeltova 90 %
(zadáno: 28.5.2018, počet hodnocení: 85)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
skvělé představení a výkon herců, viděla jsem na festivalu divadlo v přírodě a nádherně pasovalo do přírody jako kdyby tam bylo připravováno,
vtipné, nápadité i k zamyšlení
Barka 100 %
(zadáno: 15.2.2018, počet hodnocení: 253)
přínosný / zajímavý komentář
Velice vtipná inscenace, která si na nic nehraje a v tom je její největší síla. Herecky skvělé, zaujala hlavně Natália Drabiščáková, která má nesporný komediální talent. Oceňuji také originální práci s prostorem DJC.
UPDATE 28.5. Po zhlédnutí představení v přírodním divadle v Horních Počernicích zvyšuji na plný počet. Příroda tomu dodala to maličké něco, co chybělo k dokonalosti :)
Bohunka 100 %
(zadáno: 12.3.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi originální scéna, výborné herecké výkony, příběh ze života s překvapujícími momenty, poutavý spád děje s otevřeným koncem, který podporuje v divákovi motivaci těšit se na případné pokračování. Rozhodně doporučuji tuto komediální hru!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.