A studio Rubín

Error

Premiéra: 14.10.2012 | 1:20x
Výprava: Lenka Odvárková. Režie: Anna Petrželková.
Poslední uvedení: červen 2013.
Co je na druhé straně sluchátka? Jak předběhnout třicítku? Jaký trénink je dost tvrdý? Kdy jste dost bizy? Proč není důležité, kam se vezete, ale kdo sedí vedle vás v autobuse? Je mluvící kočka řešení anebo součást problému? Kde to tedy je, když je to venku z krabice? Proč jsou postavičky z Kinder vajíčka možná poslední šancí pro člověka? Jak hluboko je třeba klesnout, abychom dosáhli svého cíle? Vyřeší to celé čáp? A v neposlední řadě konečně pořádný návod jak napsat strukturovaný životopis...


inscenace již byla stažena z repertoáru

A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
38 %
Uživatelé
30 %
3021000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 30 %
Veronika Steffanová 30 %
Jiří Landa 40 %
Jan Pařízek 50 %
Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  30 %
14.1.2013 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
viz blog
Veronika Steffanová  30 %
24.11.2012 | 87 hodnocení
+ souhlasím
Satira o práci v kanceláři od někoho, kdo v ní pravděpodobně nikdy nebyl. To nemohlo dopadnout dobře, a taky, že ne. Holky v IT se fakt nesnaží proměnit se na chlapi a ani tužky by nikdo nechtěl zakázat. Jedním z mála dobrých nápadů bylo, když všichni pracovníci zjistili, že vlastně nevědí, čím se jejich firma jako celek zabývá, protože pracují odděleně na věcech, ze kterých se to vůbec nedá odhadnout. Ani pár vtipných situací a celkem slušní herci nemohli tento propadák zachránit.
Jiří Landa  40 %
20.11.2012 | 2973 hodnocení
+ souhlasím
Text, který se snaží tvářit jako sonda do mezilidských respektive kolegiálních vztahů na pracovišti. Klipovitě se také dotýká vnějších okolností, jež tyto vztahy zásadním způsobem ovlivňují, ve výsledku však přináší pouze klišovité pravdy ničím neobohacující již známá fakta, která byla navíc již dostatečně „proprána“ v jiných hrách. Výsledku bohužel nepomohla ani režie, zvlášť závěr se A. Petrželkové vymkl z rukou a posledních 20 minut bylo k nepřečkání. Herecky zaujal T. Kobr (srdíčkový monolog si ovšem mohl odpustit, i to bylo v mnoha obměnách na jevišti viděno), dobře si vedl i T. Dianiška.
Jan Pařízek  50 %
19.11.2012 | 848 hodnocení
+ souhlasím
Bohužel zde myslím autorka trochu přestřelila. Nápad a myšlenka vzít si na mušku korporátní pracoviště rozhodně dobrý. Povedla se i pěkná řádka velmi dobrých narážek a parodií na leckdy opravdu příšerné podnikové stanovy a procesy. Ale jako celek to u mě nefungovalo. Hodně slabých míst, kdy jsem buď nepochopil pointu nebo mi to přišlo už příliš přitažené za vlasy. Hra je také až zbytečně moc natahovaná a daný děj na toto nestačí. Zkrácení na hodinu při zachování hlavní myšlenky by hře jen prospělo.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Olali  50 %
20.11.2012 | 53 hodnocení
GrooveJump  10 %
1.11.2012 | 18 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.