Bouda ND

ARCHIV INSCENACÍ

Bouda Bondy - Egon Bondy  (2:10x)
Premiéra: 13.6.2007. Dramaturgie: Iva Klestilová, Daria Ullrichová. Scéna: Luboš Svoboda, Barbora Čechová. Kostýmy: Jana Preková. Hudba: Petr Kofroň. Režie: Daniel Špinar, Viktorie Čermáková, Buchty a loutky, Jan Nebeský.
Inscenace věnovaná nedávno zesnulému osobitému básníkovi a filozofovi Egonu Bondymu. Alternativní jevištní tvar složený ze čtyř dramatických textů (Návštěva expertů, Jednou v noci, První večer s maminkou, Leden na vsi) a otevřeného čtení z básní.
Hrdinové - Iva Klestilová  (1:10x)
Premiéra: 17.6.2006. Dramaturgie: Iva Klestilová. Scéna a projekce: Jakub Kopecký. Kostýmy: Daniela Klimešová. Hudba: Petr Kaláb. Režie: SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský).
Umělci na ulici, divadlo na hranici. Pokus o extrovertní výpověď o lidech 21. století, o přesycení informacemi, neschopnosti nalézt sebe sama v hluku města, o tom, jak žít a přežít v době, kdy „dneska již znamená včera“.

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.4.2019