Buchty a loutky

Program

LEDEN 2023

8.1.neděle15:00Norská pohádkaPraha - Studio Švandova divadla
8.1.neděle17:00Norská pohádkaPraha - Studio Švandova divadla
11.1.středa08:30Neposlušná kůzlátkaPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
11.1.středa10:00Neposlušná kůzlátkaPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
12.1.čtvrtek09:00PalečekPraha - MŠ Velvarská
12.1.čtvrtek10:30PalečekPraha - MŠ Velvarská
14.1.sobota10:00Kocour v botáchŠumperk - Městská knihovna
15.1.neděle16:00Norská pohádkaPraha Klánovice - KC Beseda
16.1.pondělí19:00Don ŠajnPraha - Studio Švandova divadla
18.1.středa09:00Kocour v botáchPraha - KC "12"
18.1.středa10:30Kocour v botáchPraha - KC "12"
19.1.čtvrtek09:00Kocour v botáchPraha - KC "12"
19.1.čtvrtek10:30Kocour v botáchPraha - KC "12"
21.1.sobota15:00Kocour v botáchPraha - KC "12"
23.1.pondělí08:30Benjamín a vlkPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
23.1.pondělí10:00Benjamín a vlkPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
26.1.čtvrtek10:00SkřítekPraha - Milíčova kaple
27.1.pátek17:00Anča a PepíkPraha - Studio Švandova divadla
29.1.neděle15:00Tři zlaté vlasy děda VševědaPraha - Studio Švandova divadla
29.1.neděle17:00Tři zlaté vlasy děda VševědaPraha - Studio Švandova divadla
8.1.Ne15:00 
Norská pohádkaPraha - Studio Švandova divadla
8.1.Ne17:00 
Norská pohádkaPraha - Studio Švandova divadla
11.1.St08:30 
Neposlušná kůzlátkaPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
11.1.St10:00 
Neposlušná kůzlátkaPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
12.1.Čt09:00 
PalečekPraha - MŠ Velvarská
12.1.Čt10:30 
PalečekPraha - MŠ Velvarská
14.1.So10:00 
Kocour v botáchŠumperk - Městská knihovna
15.1.Ne16:00 
Norská pohádkaPraha Klánovice - KC Beseda
16.1.Po19:00 
Don ŠajnPraha - Studio Švandova divadla
18.1.St09:00 
Kocour v botáchPraha - KC "12"
18.1.St10:30 
Kocour v botáchPraha - KC "12"
19.1.Čt09:00 
Kocour v botáchPraha - KC "12"
19.1.Čt10:30 
Kocour v botáchPraha - KC "12"
21.1.So15:00 
Kocour v botáchPraha - KC "12"
23.1.Po08:30 
Benjamín a vlkPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
23.1.Po10:00 
Benjamín a vlkPraha - Studio Švandova divadla / Zadané představení
26.1.Čt10:00 
SkřítekPraha - Milíčova kaple
27.1.17:00 
Anča a PepíkPraha - Studio Švandova divadla
29.1.Ne15:00 
Tři zlaté vlasy děda VševědaPraha - Studio Švandova divadla
29.1.Ne17:00 
Tři zlaté vlasy děda VševědaPraha - Studio Švandova divadla

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.

Pro vstup do online prodejních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - představení v daném termínu je již vyprodané
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - divadlo online prodej vstupenek nenabízí.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.


Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.