Činoherní studio Bouře

Veronique Olmi

Jenom život

Premiéra: 10.4.2014. Překlad a režie: Jaromír Janeček.


Bystrá komedie s pozoruhodnými dialogy, které vtáhnou diváka do magického příběhu dvou zralých, životem prozkoušených lidí. Je večer a do Marionina bytu velmi nečekaně vpadne Sam. Více než deset let se neviděli. Od té doby, kdy Sam Marion opustil. Fascinující příběh a problém, který Sam do bytu přinesl, vytváří neuvěřitelnou zápletku, která ústí ve velmi nečekané, ale rozhodně velmi pozitivní rozuzlení...
Činoherní studio Bouře
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
73 %
Hodnocení redakce
Jiří Landa 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Landa 60 %
(zadáno: 24.1.2015, počet hodnocení: 2859)
přínosný / zajímavý komentář
Žánrově nezařaditelná hra, která balancuje na pomezí černé tragikomedie a psychologického dramatu. Režie se však bohužel nedokázala rozhodnout, jakým směrem inscenaci povede, takže na mě ve výsledku působila poněkud rozpačitě. S úskalími textu se ovšem velmi dobře popasovali I. Bareš a zejména pak A. Talacková, kteří díky svým hereckým zkušenostem nakonec i přes nepřesvědčivý děj vytvořili dvě relativně věrohodné postavy kladoucí důraz na otázku, zda byl jejich rozchod před dvanácti lety nevyhnutelný a jestli právě tímto rozhodnutím nepromarnili možná nejkrásnější léta života.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
UnStable 70 %
(zadáno: 1.7.2019, počet hodnocení: 27)
Papirek32 60 %
(zadáno: 9.6.2017, počet hodnocení: 136)
Barka 80 %
(zadáno: 16.1.2017, počet hodnocení: 203)
přínosný / zajímavý komentář
75% Příjemné komorní představení. Velmi oceňuji nápaditou výpravu, ta mě hodně bavila. Největším plusem inscenace jsou ale samozřejmě herecké výkony. Především Igor Bareš byl ve své roli naprosto přesvědčivý a jednoduše skvělý. Antonie Talacková na můj vkus občas moc tlačila na pilu.
Boo 80 %
(zadáno: 10.10.2016, počet hodnocení: 116)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.