Činoherní studio Bouře

Intimní příběhy z ráje

Premiéra: 18.1.2019. Překlad: Hedvika Fabiánová. Scéna: Marie Blažková. Kostýmy: Alena Schäferová. Hudba: Jaroslav Wykrent a citace. Choreografie: Ivana Kloubková. Úprava a režie: Jana Janěková.
2:10


Úsměvná komedie, vtipná a zajímavá vize Edenu, ve které se jemným humorem odhalují detaily soužití mezi muži a ženami. Ukazuje Ráj, v němž mohla být na pár chvil akceptována perspektiva existence svobodné ženy s vlastními názory, jako rovnocenné partnerky muže. Pointa zůstává viset ve věčné otázce „Co bylo, je a bude?“...
Činoherní studio Bouře
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
68 %
6841000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Fr2709 40 %
(zadáno: 25.7.2019, počet hodnocení: 151)
přínosný / zajímavý komentář
Neurazí a ani nenadchne. Taková pravá zájezdovka..... Viděno na zámku v Roztokách u Prahy.
Ivo Železný 90 %
(zadáno: 21.6.2019, počet hodnocení: 146)
přínosný / zajímavý komentář
Konečně! Konečně na šestý pokus Na Maninách dobré dívadlo. A moc dobré, především díky všem zúčastněným, zejména hercům. Příjemný a chytrý text na úrovni, pro mě zde poprvé.
Barka 60 %
(zadáno: 25.1.2019, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace mě bavila více ve druhé půli, kdy už jsou na scéně obě herečky. Některé vtipy mi přišly trochu na sílu, hra totiž podle mě není přímo komedií, ale spíše vztahovým dramatem a velkým materiálem k zamyšlení a bylo by fajn k ní tak režijně přistupovat. Nicméně představení bylo milé, herecky velmi vyvážené a rozhodně nelituji, že jsem ho mohla vidět.
DivadelniFan 80 %
(zadáno: 17.1.2019, počet hodnocení: 188)
přínosný / zajímavý komentář
Opravdu jsem se nesmírně bavil! Hra předčila má očekávání. Krásný text, vtipné pasáže byly od všech účinkujících zahrány decentně, nesnažili se za každou cenu diváky pobavit. A to se mi líbí. Od srdce jsem se smál celé dvě hodiny.
Herci na sebe skvěle slyšeli a podali velmi vyrovnané kvalitní výkony. Hra je doplněna o pár písní z "rádia" - zaujal především duet Pechy a Sedlákové v závěru představení.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.